Widok

Ania T. - ocena

estatic to drugie biuro, któremu zaufałam pomimo dość sceptycznego stosunku do sprzedaży mieszkania poprzez pośrednika Przy pierwszym biurze zdecydowanie nie zadziałała moja intuicja ale przy spotkaniu z Panią Natalią Krzemińską z Estatic zaiskrzyło i tym razem moja intuicja nie zawiodła Decyzję o sprzedaży mieszkania podjęłam nagle bez presji jedynie z chęci zmiany codzienności Dziś mogę przyznać, że Pani Natalia ma swój wkład w tę moją zmianę życiową nie tylko w sferze transakcyjnej ale również emocjonalnej. Pani Natalia to bezdyskusyjnie osoba z olbrzymią wiedzą w temacie rynku nieruchomości, to idealna osoba na odpowiednim miejscu. Tylko, że w moim przypadku nie przeprowadziła Ona tylko transakcji tzn. znalazła kupca, wynegocjowała super cenę i sfinalizowała transakcję. Postarała się żeby nowym właścicielem była osoba, która tak bardzo pasuje emocjonalnie, mentalnie, która doceni każdy szczegół mojego mieszkania, które dopracowywałam przez lata żeby wyrażało moją estetykę i było jakieś Uważam, że trzeba mieć olbrzymie pokłady empatii i wrażliwości żeby włożyć taki nakład pracy i znaleźć idealnego człowieka abym mogła dziś czuć że oddaję swój dotychczasowy dom w najlepsze ręce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Ania, Twoja opinia to dla nas ogromna radość! Cieszymy się, że intuicja Cię nie zawiodła i że współpraca z Natalią zakończyła się pełnym sukcesem. Natalia to osoba pełna empatii i zaangażowania, zawsze gotowa dbać o dobro swoich klientów. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do kolejnych współprac!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry