Widok

Ania-WSE - opinia

Szkoła jest jak najbardziej godna polecenia. Nie chodzi mi o położenie siedziby uczelni, ale jak wiadomo nie jest winą uczelni, że Biskupia jest takową dzielnicą. Studiowałam na tej uczelni przez trzy lata, mam bardzo miłe wspomnienia z tych lat, dziekanaty - obsługa wzorowa, wszystko załatwisz na miejscu bez problemu ( nie tak jak piszą co niektórzy). Większość osób wystawiających negatywne komentarze stara się wzbudzić sensację i oczernić szkołę w której się uczyło!!!Jeśli coś się wam nie podobało można zawsze zrezygnować bez ponoszenia kosztów(wiem bo znam kilka osób, które zrezygnowały). Po prostu nie każdy nadaje się na studia, co widać czytając niektóre komentarze!!!!
Polecam!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
czytając wszystkie opinie aż głowa zaczyna boleć...chciałam iść na pedagogikę ale komu nie mówię,że do WSH to każdy mi odradza...czytałam też opinie innych szkół i jest to samo ...jedni mówią dobrze inni źle...i weź tu wybierz...proszę podpowiedz czy naprawdę polecasz i gdzie odbywają się te zajęcia?..a tak w ogóle to moja znajoma teraz zaczyna piąty semestr i bardzo chwali(też pedagogiki)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno pedagogiki na GWSH nie chwalić skoro ma dobrą opinię wśród wielu osób również innych uczelni. Na tym kierunku w ostatnich latach zawsze jest najwięcej studentów. Zwykle jest tak, że znaczna większość osób przychodzi na ten kierunek w GWSH, gdyż polecił im uczelnię ktoś znajomy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry