Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
50/50 wątek zamknięty Na tę uczelnię przyszłam ze względu na uzupełnienie kwalifikacji do nauki w...
~Annemarie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Ateneum czy GWSH??? wątek zamknięty Czy możecie napisać mi swoje opinie na temat dwóch uczelni wyższych w...
~wiosna
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2008

Polecam ;) wątek zamknięty Zajęcia zależnie od przedmiotu i wykładowcy, ale szczególnie te logopedyczne...
~absolwentka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim wątek zamknięty możecie mi coś powiedzieć o tym kierunku? angielski jest na wysokim poziomie?...
~kajka
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

byłam dziś na warsztacie... wątek zamknięty ...z mediacji. Było super! Prowadząca - profesjonalna :D i za free! Dobrze,...
~:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Wykładowcy bardzo się starają...
~Studentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Dobry wybór wątek zamknięty Skończyłam w GWSH pierwszy stopień, teraz robię magisterkę i nie zmieniłabym...
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

podyplomowe? wątek zamknięty hej, jestem absolwentką pedago (GWSH) i zastanawiam się nad podyplomówką....
~jo_asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

jest nieźle wątek zamknięty Ostatnio sporo się dzieje. Władze plusują. Tylu ciekawych gości w tak krótkim...
~psjot
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Uwaga, uczelnia tylko dla studentów z perfect angielskim wątek zamknięty Przestrzegam przed pójsciem na tą uczelnię ludzi z żadną lub słabą...
~egon
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

jest ok! wątek zamknięty Jestem zadowolona ze szkoły. Mam stypendium, więc udaje mi się pokryć większą...
~anka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

ta szkoła to kpina GWSH wątek zamknięty Niestety nie mogę napisać pozytywu. Ciagle problemy z parkowaniem, b. niski...
~Adam
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

Gdzie odbywają się zjazdy???? wątek zamknięty Piszecie, że zajęcia odbywają się w trzech innych miejscach w Gdańsku, może...
~jm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Dla malkontentów wątek zamknięty Nie rozumiem niektórych opinii. Studiuję po to, żeby mieć wykształcenie. Czy...
~niemalkontent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Ania-WSE - opinia wątek zamknięty Szkoła jest jak najbardziej godna polecenia. Nie chodzi mi o położenie...
~Ania-WSE
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Uwaga, nie isc na tą uczelnie bez perfect znajomosci angielskiego wątek zamknięty Przestrzegam przed pójsciem na tą uczelnię ludzi z żadną lub słabą...
~egon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

NIKOMU NIE POLECAM wątek zamknięty Najgorsza szkoła do jakiej mogłam się zgłosić!!! Kompletnie nic nie da się...
~studentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

studentka wątek zamknięty Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki i polecam GWSH wszystkim osobom,...
~Studentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

BHP- podyplomowka wątek zamknięty Czy jest ktos kto wybiera sie na ten kierunek od 16 marca 2012 r?:)
~emi
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

FHU EMPAH wątek zamknięty Polecma !!! Super oferta, super wykładowcy i program studiów!!!!
~FHU EMPAH
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

65

wątków

do góry