Widok
Ania - ocena
Polecam, polecam z całego serca polecam!!! Doskonałe miejsce . Organizowałam tam 50 urodziny, goście i ja zachwyceni. Wszystko dopięte na maxa, jedzenie przepyszne, super wystrój w klubowym klimacie. Wlaściciel otwarty na wszelkie propozycje, obsługa profesjonalna i uprzejma. Z pewnością jest to mój ulubiony lokal na rodzinne , zamknięte imprezy.
wypowiedź zmoderowana ( 2026-06-08 10:26:10)