W salonie byłam po raz pierwszy... Obsługa symapatyczna.
Przyszłam do salonu by poprawic sobie humor lecz stało się wrecz przeciwnie!!! Miałam długie włosy do połowy pleców (pisze miałam bo juz sa krótkie;( ) wybrałam sie do fryzjera by podciąć zniszczone końcówki i lekko ja wycieniować by lepiej sie układały ponieważ mam włosy podatne do zakrecania. Nie byłam umówiona do konkretnej osoby ale trafiłam na bardzo sympatyczną młodą pania. Omówiłyśmy razem co chciałabym zrobić z włosami i myślałam ze dobrze sie zrozumiałyśmy i podkreśliłam ze nie chce duzo skracac z długości bo bardzo mi zależy by były długie w końcu to moje włosy i ja o nich decyduje. Niestety Moje włosy zostały skrócone o conajmniej 15 cm choć w trakcie scinania Pani zapytała ile tniemy końcówek i pokazałam ok 3cm... I teraz jestem załamana bo nie moge na siebie patrzec w lustro! są tak okropnie wycieniowane że wygladaja jak piórka a z natury mam bardzo geste włosy no i najgorsza ta długość ledwie siegaja ramion! Nie pozostaje mi nic innego jak codziennie walczyc by sie układały prostownicą której nie lubie używac bo niszcza sie włosy! Napewno nigdy wiecej nie skorzystam z usług w tym salonie!!!