Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zmienia się na gorsze wątek zamknięty Z usług tego salonu korzystam od ponad 7 lat. Zawsze chodziłam do Agnieszki,...
~Nina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2017

Mieszane odczucia wątek zamknięty Bylam w salonie Trendy kilka razy zarowno na strzyzenie jak I koloryzacje. Za...
~Roksana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Opinia o salonie fryzjerskim ul. Pańska wątek zamknięty Od 3 lat co miesiąc korzystam z usług fryzjerskich Pana Michała ul. Pańska i...
~Hania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Naganna polityka firmy wątek zamknięty Nie polecam niestety, ze względu na politykę firmy. Panu Robertowi nie wyszła...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty poszłam do Trendy tylko dlatego, że poleciła mi go koleżanka. Na początku...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo wyczulona na punkcie włosów. Byłam u wielu fryzjerów i często...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Super wątek zamknięty Najbardziej udana wizyta u fryzjera jaką kiedykolwiek miałam. Byłam u Pani...
~G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

tragedia! wątek zamknięty Byłam w salonie Trendy 2 miesiące temu. Miałam włosy za ramiona, już dosyć...
~WolałabymByćŁysa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Martyna - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolona po wizycie u Pauliny :) Profesjonalna Fryzjerka z talentem!...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Serdecznie polecam p.Jakuba wątek zamknięty BYłam w salonie na ul. Do Studzienki , gdzie Pan Jakub wyczarował mi świetną...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Polecam wszystkim!! wątek zamknięty Salon trendy jest godny polecenia. Znalazłam sie tam z polecenia koleżanki,...
~pokręcona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Nareszcie TO! wątek zamknięty Przez wiele lat korzystałem z usług róznych zakładów, salonów fryzjerskich, a...
~Kostek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Polecam Pana Pawla wątek zamknięty Pan Pawel jest profesjonalny, mily i usmiechniety nawet o 8 rano :) Widac, ze...
~Ivanka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Najlepszy Salon w Gdańsku wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce. Pełne pozytywnej energii, mega kreatywnych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Paulina - do polecenia wszystkim! wątek zamknięty Zdecydowanie, z całą pewnością, absolutnie, z całą mocą i przekonaniem...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

GORĄCO POLECAM ! wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług tego salonu i na pewno będę do niego wracać....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam moją imienniczkę Paulę, byłam pierwszy raz i na pewno nie...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Mała - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco panią Agnieszkę, kreatywna i profesjonalna fryzjerka która...
~Mała
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Jeszcze jakiś czas temu ruda Ola :) wątek zamknięty Polecam każdemu, mega kreatywny zespół młodych, ambitnych i co najważniejsza...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Najlepszy salon !!! wątek zamknięty Jestem klientka Trendy od lat, bardzo mila obsluga, profesjonalne podejscie...
~Pantera
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
148

postów

131

wątków

do góry