Generalnie jestem zadowolona. Leczę tam zęby i nie spotkałam się nigdy z jakąś niemiłą sytuacją. Wręcz przeciwnie - obsługa miła i kompetentna; stomatolog, który mnie prowadzi też sprawia dobre wrażenie i całkowicie mu ufam (mam jednak pewnego rodzaju niedosyt polegający na informowaniu mnie o postępach leczenia i planach na przyszłość). Przed wizytą - jeden dzień wcześniej - termin jest potwierdzany i nigdy nie był odwoływany. Leczenie przeprowadzane w sposób spokojny i przyjazny, jednakże odstraszają ceny, które - w moim przekonaniu - są kosmiczne. Co prawda nie wiem jakie ceny są w innych miejscach, ale wyrwanie zęba za 250 zł, gdzie cały "zabieg" trwał ok. 5 min. to przesada. Jeśli chodzi o wypełnienia to ceny od 110 do 140 - więcej nie płaciłam. To co jeszcze odrobinę denerwuje, to to, że nigdy nie zaproponowano mi wizyty np. w soboty, gdzie wiem, że w te dni są jakieś promocje cenowe. Być może powinnam się sama ubiegać... :) Trochę dla "nowobogackich", ale - tak jak mówię - nie wiem czy nie jest tak wszędzie.
Podsumowując: obsługa, jakość usług, atmosfera, sprzęt - TAK; ceny - NIE