Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona pacjentka :-) wątek zamknięty Jestem zadowolona z usługi, będę Was polecać wszystkim a dr.Kasia ma złote...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Już się nie boje! wątek zamknięty Od lat nie chodziłam do stomatologa, gdyż okropnie się bałam. Jednak zmusiłam...
~Aleksandria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Generalnie jestem zadowolona. Leczę tam zęby i nie spotkałam się nigdy z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Najlepszy protetyk w Trójmieście wątek zamknięty Do EURODENTU trafiłam kilka lat temu z powodu przystępnych cen licówek,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

wizyta z dziećmi wątek zamknięty Skorzystanie z usług kliniki eurodent na przymorzu to był pomysł mojej...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

Wyrywanie zęba - wir dla portfela!!! wątek zamknięty Byłem tylko raz na wyrwaniu zęba. To co mnie najbardziej boli to fakt, że...
~Daniel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

nieuprzejma obsluga wątek zamknięty Jakość usług dentystycznych na poziomie raczej dobrym, ale poziom traktowania...
~ludmila123
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Mam założony aparta w eurodent ;) wątek zamknięty Narazie jestem zadowolona ;D Ceny takie jak wszędzie. Czyli ogólnie drogo za...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Drożyzna wątek zamknięty Gabinet dla ludzi z portfelem bez dna. Jakości leczenia nie jestem w stanie...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Nie polecam wątek zamknięty W Eurodencie miałem robione 2 zęby. Pierwszy rok temu- nie narzekam do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Super Gabinet wątek zamknięty Do EuroDentu na Suchaninie trafilam z polecenia znojmej z pracy, gdyż tam...
~JUDYTA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

nie wiem co zrobic wątek zamknięty w lipcu umówiono mnie telefonicznie na leczenie kanalowe gornej szostki...
~anulka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2008

GABINET dla NOWOBOGACKICH ! wątek zamknięty Jeśli zarabiasz poniżej 3 tys netto miesięcznie to sobie daruj! Jestem po...
~Myszkin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 maja 2008

Dobry gabinet wątek zamknięty Moim zdaniem dobrze leczą zęby. Leczę zęby w tym gabinecie od 2005 roku....
~K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

adam - opinia wątek zamknięty Cieszę sie ,że trafiłem do tego gabinetu.Zrobiłem sobie mostek i jeden...
~adam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 marca 2008

nie polecam wątek zamknięty Leczyłam 1 ząb kanałowo rok temu. Do dziś mam problem z tym zębem. Kosztowało...
~yoko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 lutego 2008

falka - opinia wątek zamknięty leczyłam zęby na Suchaninie od ok.4 lat. Byłam zadowolona do czasu- w końcu...
~falka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam centrum Euro Dent. Bardzo profesjonalne podejście do...
~Michał K.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Profesjonalne leczenie wątek zamknięty Eurodent to jedna z nielicznych praktych na europejski poziomie.
~Marcin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry