Skorzystanie z usług kliniki eurodent na przymorzu to był pomysł mojej żony.Czułem,że tania zabawa to nie będzie, ale argumenty "że trzeba oswoić dzieci dentystą", oraz "metoda bezwiertłowa" zwyciężyły. I faktycznie, obsługa miła,dzieci się nie bały (7 i 3 lata). Pogadanka z dentystą rozładowała początkowe napięcie.Co do samego zabiegu- całość trwała 5min -chłopiec- i polegała na zaplombowaniu dziury oraz zalakowaniu drugiego zęba.Wydawało mi się, że słyszałem 130PLN. Potem czas na 3-latkę,pogadanka+ zaplombowanie zęba .Znowu 3-5min roboty. sumarycznie byliśmy tam jakieś 40min. Potem do kasy-i tu niespodzianka-400zł (po 200 od "łebka").Roboty tam było wszystkiego 10min. Wiem, że dentyści mało nie zarabiają za swoją pracę, ale wg mnie to drobna przesada.W każdym razie,pojechałem do swojego dentysty z dziećmi.Było super,wprawdzie też zapłaciłem ok 90-100 za ząb,ale zajęło mu to dobrą godzinę (2 zęby).Metodę bezwiertłową wyśmiał-nie ma możliwości wyczyszczenia zęba przed plombowaniem, nie używając wiertła.Wiem jedno,ta klinika jest dla ludzi z ogromnymi pieniędzmi, więcej tam mnie nie zobaczą.