Jeśli zarabiasz poniżej 3 tys netto miesięcznie to sobie daruj! Jestem po 1-szej wizycie. Obsługa bardzo miła, czułem się zrelaksowany na fotelu! Założono mi okularki, zajmowały się mną 2 panie - druga asystowała. Miła pani stomatolog co chwilę pytała o moje samopoczucie. Potrzebny był rentgen. Po oględzinach rtg, pani stomatolog oceniła stan i szanse na wyleczenie zęba, a raczej tego, co z niego zostało. Od razu sprawdzono mi wszystkie zęby! Jednak na początek poprosiłem by skupiono się na tym, z którym przyszedłem, a o reszcie pomyślimy potem! W tej chwili mam założone lekarstwo i zaklejony ząb. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Za rtg, rozwiercenie zęba, założenie lekarstwa zapłaciłem 120 zł. Dla mnie to niestety za drogo. Na moje pytanie o koszty leczenia zęba dowiedziałem się, że oprócz dzisiejszej opłaty musze być gotowy na MINIMUM 300 zł. Oczywiście pozostawiono mi wybór. Wstępnie zapisałem się na kolejną wizytę ale oczywiście mogę zrezygnować, i kontynuować w innym gabinecie - w książeczce napisano co jest zrobione. Ogólnie: wrażenia bardzo pozytywne, obsługa i atmosfera były super ale ceny... makabra! Raczej będę szukał tańszego gabinetu.