Byłem tylko raz na wyrwaniu zęba. To co mnie najbardziej boli to fakt, że mogłem jak zwykle dać wyrwać mojemu dentyście (za 100-150zł), jednakże tym razem polecił mi żebym to zrobił u chirurga z uwagi na możliwe trudności związane z ósemkami. Zasugerował, ze zapłacę 50-70zł więcej, ale mniej obaw. Umówiłem wizytę w placówce na Morenie, gdzie dowiedziałem się, że mogę to zrobić na Suchaninie już od 80zł!!! Musiałem zrobić ekstra zdjęcie rentgenowskie oraz skonsultować potrzebę wyrwania, po której stwierdzono, że może to jednak kosztować nieco więcej max 180zł.
Wyrwanie zęba okazało się wirem dla mojego portfela. Cała operacja trwała może 15min, a kosztowała 350zł!!!!!! (koszt wraz z ekstra zdjęciem). Ich szczęście, że po zabiegu nie mogłem mówić i byłem na prochach więc nie mogłem się wykłócać. A pani recepcjonistka była bardzo miła pozbywając mnie całej gotówki i dodatkowo obciążając kartę (bo tej pierwszej zabrakło :)

ale

Zabieg szybki, (15min co mój dentysta robi w 45min), bezbolesny (nawet po zabiegu nie musiałem brać przeciwbólowych!!!) i wykonany przez specjalistę (Pani chwaliła się że ma 13lat stażu w rwaniu :)

Polecam tylko bogatym!