Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
urodzinki Milenki wątek zamknięty Bardzo bardzo dziękujemy Pani Marlenie za profesjonalizm i kreatywność!...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Nasza wygrana wątek zamknięty Wygrałyśmy godzinną animację. Nasza córcia bawiła się superowo. Szkoda, że to...
~Mama Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2014

Super!! wątek zamknięty Rewelacja!! Dzieci zadowolone,rodzice rowniez;) Dzieki usludze Ani nasze...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Szóstka z plusem ;-) wątek zamknięty Serdecznie polecam ;-) Dzieci zadowolone = rodzice zadowolone ;-) To była...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

FANTASTYCZNA IMPREZA !! wątek zamknięty Jako rodzic mam ogromne oczekiwania odnośnie osób, które obcują z moimi...
~Mama Antka i Julci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Najlepsze Animatorki wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałam z usług animatorek z tej firmy i zawsze byłam bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Dzieci i rodzice mega zadowoleni wątek zamknięty Dzieci i rodzice mega zadowoleni i to chyba mówi samo za siebie ! Wielkie...
~Aga i Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Goraco polecam!!!! wątek zamknięty Korzystaliśmy juz dwukrotnie, a niebawem skorzystamy i trzeci. Swietna zabawa...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Super Super Super!!!!! wątek zamknięty Impreza przygotowana super dzieci zachwycone a to chyba najważniejsze :)) bo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

SUPER URODZINKI wątek zamknięty Profesjonalne przygotowanie imprezy, świetny kontakt z Panią Anią, wszystko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Zadowolony tata - opinia wątek zamknięty Pani Ania z koleżanką stanęły na wysokości zadania. Dziewczynki były...
~Zadowolony tata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

gorąco polecamy!!! wątek zamknięty Urodzinki naszego pięciolatka były fantastyczne.Gry i zabawy były świetnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Super !!! wątek zamknięty 9-letnie dziewczynki były zadowolone i bardzo dobrze się bawiły. Konkursy...
~mama zuzi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

Poprawiny wątek zamknięty Witam,jęśli chcecie aby wasze dzieci dobrze się bawiły to bardzo polecam tą...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Rewelacja:) wątek zamknięty Dzieci bawiły sie fantastycznie, talent Pani animatorki jest niesamowity,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

P O L E C A M Y G O R Ą C O !!! wątek zamknięty Uwielbiam współpracować z ludźmi, dla których praca to pasja... Już przy...
~Ola&Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

2 urodzinki Zuzi wątek zamknięty Nie było mowy o żadnej nudzie. Jako Rodzic muszę przyznać, że wszystko było...
~asia k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Serdecznie polecam!! wątek zamknięty Miałam przyjemność zaprosić Panią Klaun na urodziny moich dzieci (3 i 5lat):)...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Przyjęcie urodzinowe wątek zamknięty Moja córeczka jak wszystkie dziewczynki marzyła o wspaniałym przyjęciu...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

SUPER!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani!! Rewelacyjne podejście animatorek...
~Ewka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry