Animal Garden s.c

Weterynarze

Gdańsk, Gostyńska 14/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - ocena Mój pies jest leczony w klinice od początku. Niestety zatrudnienie pani na...
~Karolina
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Grażyna - ocena Mega fachowi weterynarze. Zawsze mili, rzeczowi a przy tym bardzo konkretni i...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Herakut - ocena Mój pies potrzebował badań całkowity koszt w animal gardwn wyniósił 310...
~Herakut
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Przemek - opinia Profesjonalna klinika, wspaniali lekarze.
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Marta z bylej Przyjaźni - opinia wątek zamknięty Od lat chodzę ze swoją Suzi i kotkami. Super lekarze :) podejście i...
~Marta z bylej Przyjaźni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Bordek Panda wątek zamknięty Trafne diagnozy, skuteczne leczenie, świetne podejście, uczciwość. Mają moje...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Wspaniali lekarze, goraco polecam! wątek zamknięty Fachowi, rzetelni, zaangażowani lekarze, z rewelacyjnym podejściem do...
~Magda Popek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Dobry weterynarz wątek zamknięty Korzystam z usług Animal Garden od początku jego istnienia w Kiełpinie Górnym...
~Grycan
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Spanielek wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, mila atmosfera.
~E. M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Kot Ryszard :) wątek zamknięty Trafiłam z polecenia :) nie żałuję, mój kot też nie ;P
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Karmelek wątek zamknięty Krótko napisze Wspaniwly Lekarz i Człowiek polecam z całego serca
~K.wy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Z całym przekonaniem polecam wątek zamknięty Trafiłam do dr Załęskiego ze skrajnie znerwicowaną suczką po pobycie w jednym...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

POLECAM KAŻDEMU wątek zamknięty Dr Paweł podszedł do naszej suni z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem....
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

POLECAM wątek zamknięty Indywidualne podejście, dokładny, wnikliwy wywiad, miłe podejście i ogromna...
~Sin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Pelen profesjonalizm wątek zamknięty Do lek. Załęskiego pies trafił w stanie skrajnego wyczerpania po TYGODNIU...
~Lucy&Carla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Bardzo polecam wątek zamknięty Moja kotka była zdiagnozowana u innego lekarza ( znanego w trojmiescie )...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry