Pełen profesjonalizm. Współpraca z biurem przebiegła bardzo pomyślnie. Pani Mercedes - kompetentna osoba na właściwym miejscu, życzliwa i pomocna. Bardzo rzetelna z indywidualnym podejściem do klienta. Polecam.