Moja przygoda z Każdą zmianą.. zaczęła się ponad rok temu.
Po kolejnych swoich obietnicach, postanowieniach, że w końcu się ruszę i zrobię coś dla swojego zastałego organizmu, przy kondycji poniżej zera, z nadwagą i nie pierwszej młodości, znalazłam namiar na Każdą zmianę
Nie bardzo wierzyłam w to że tym razem się uda, ale odważyłam się i poszłam na spotkanie pierwsze konsultacje które do niczego mnie nie zobowiązywały. No i SZOK - Jednak tym razem się udało !!!!
Od samego mojego początku działam z OLGĄ działam to dobre słowo, gdyż to nie tylko ćwiczenia ale również pomoc w przezwyciężeniu twoich lęków, ograniczeń .. złych demonów które nieraz siedzą w głowie.
Olga od samego początku dobierała ćwiczenia do moich możliwości, kondycji i preferencji. Zmiany jakie zaszły we mnie są niesamowite, kiedyś nie potrafiłam zrobić wielu ćwiczeń zaś obecnie jest to dla mnie pestka. Oczywiście OLGA nie odpuszcza i ze spotkania na spotkanie stawia poprzeczkę coraz wyżej i wyżej. A o dziwo mnie sprawia radość, że mogę te poprzeczki pokonywać i nawet w głowie mi się nie mieści, żeby szukać wymówek (jak to kiedyś wielokrotnie bywało) na odwołanie spotkania.
wielkie dzięki olga.