AnkaraLab

Studio fotograficzne Fotografowanie

Gdańsk, Partyzantów 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dagis - opinia wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam, złożyłam zamówienie, które i tak nie było zrobione...
~Dagis
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Jezeli ktos lubi tracic czas to miejsce jest dla niego. Proste zlecenie na...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Profesjonalizm, dokładność, fachowość wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć dużych i małych formatów. Są...
~Kasia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2016

Masakra wątek zamknięty Bałagan i nieogarnięcie jakie panuje w ankarze jest przytłaczająca. Nikt nic...
~Pati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Straszne partactwo wątek zamknięty Fotoksiazka zrobiona po terminie. Kilka zagiec i babli na stronach Strony...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Brak porządnej obróbki zdjęć, wysoka cena i ogólny brak profesjonalizmu. Z...
~Jakub
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

rewelacja, to zdecydowanie mój lab wątek zamknięty Z usług Ankary korzystam od 2010 roku, głównie odbitki, rzadziej kalendarz...
~marecki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

brawo! wątek zamknięty Obsługa-rewelacja!dostałam zdjęcie na płótnie zrobione tak jak...
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Najlepszy lab na świecie!!!!! wątek zamknięty Miałem nóż na gardle. Inne laboratorium sp%$#@ło mi zamówienie. Podpytałem...
~Kacper Malinowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Polecam odbitki jedwabiste wątek zamknięty Nie dość, że cena taka sama jak przy zwykłym papierze to jeszcze jakość...
~Paweł Walibrodzki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Obraz wątek zamknięty Zamówiłam u nich obraz z wybranym przeze mnie zdjęciem. bardzo zależało mi na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Odradzam grupony i inne tego typu rzeczy wątek zamknięty Wykupiłam grupon na zdiecia do dokumentów, zdięcia zrobione na przeciwko...
~ant
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

nie polecam wątek zamknięty zamówiłem odbitki przez zakupy grupowe, korzystałem z tej formy już...
~Blacha
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Rozsądne ceny wątek zamknięty Jakość dobra (dla standardowych usług - rodzinnych,wykonywanie poważnych...
~Rafał
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Fatalna jakość! wątek zamknięty Zamówiłam kalendarze ze zdjęciami i co z tego, że stosunkowo tanie, szybko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry