Anna Elżbieta Wiśniewska

Kancelarie notarialne

Gdynia, Świętojańska 69/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej A. - opinia Akt przygotowany i odczytany profesjonalnie, rzeczowo i w bardzo serdecznej...
~Andrzej A.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2023

Ewa Wroblewski - opinia Pani Anna wspaniala , mila i bardzo profesjonalna Bardzo pomocna
~Ewa Wroblewski
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Grażyna Łapińska - opinia Fantastyczna i profesjonalna obsługa we wszystkich obszarach notariatu. Miła...
~Grażyna Łapińska
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Marta - opinia wątek zamknięty Korzystałam kilkukrotnie z usług Pani Notariusz. Szczególnie cenię pełen...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Polecam, profesjonalizm i jakość usług na wysokim poziomie.
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Mirosław - opinia wątek zamknięty W transakcji byłem stroną sprzedającą nieruchomość. Przygotowałem komplet...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

anna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią notariusz. Szybko, właściwie z dnia na dzień udało się...
~anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Kancelaria bardzo elastyczna co do terminów i wysokości taksy wątek zamknięty Kompetentna, sprawna obsługa transakcji nieruchomościowej. Duża elastyczność...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

profesjonalnie, miło i sprawnie wątek zamknięty Korzystam od dawna z usług z tego notariusza, bo stawiam na najwyższą jakość...
~radca prawny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Pani Notariusz bardzo profesjonalna, rzetelnie wszystko wyjaśnia, służy radą...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Ocena wątek zamknięty Nie byłem zadowolony z usług. Ceny wygórowane. Pracownicy jescze muszą...
~Alkaro
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Profesjonalnie i rzeczowo, a za razem miło i uprzejmie. wątek zamknięty Rozpoczynamy działalność charytatywną i potrzebowałem ją sformalizować. Pani...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Kompetencja i fachowość. wątek zamknięty Bardzo fachowo i sympatycznie przy okazji. Kolejny akt notarialny w tej...
~Astrades sp. z o.o. sk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom merytoryczny Pani Notariusz. Pomogła mi przy trudnej...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Ocena pracy kancelarii wątek zamknięty Obsluga : wspaniala umiejetnosc radzenia sobie z sytuacjami...
~Miloslawa Michaux
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty polecam tą kancelarię głównie z uwagi na sposób obsługi oraz rzetelność jej...
~w
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

bardzo pozytywnie wątek zamknięty Pani Notariusz jest bardzo uprzejma, cierpliwa i kompetentna. Zdecydowanie...
~nika666
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Bardzo polecam wątek zamknięty Pani notariusz bardzo miła, bezproblemowy kontakt. Profesjonalizm i miła...
~Klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Polecam, bardzo wysoki poziom świadczonych usług wątek zamknięty Przemiła obsługa i bardzo przystepna cena
~Małgorzata Mazurkiewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

dogodna lokalizacja i godziny urzędowania wątek zamknięty notariusz, do którego chce się wracać
~Adrian Kessler
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

22

wątków

do góry