Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klara - ocena W Kancelarii podpisywałam umowę sprzedaży. Wszystko przebiegło bardzo...
~Klara
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 listopada 2023

Agnieszka - ocena Umowa przedwstępna obejmowała kupowaną przez nas nieruchomość wraz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Nie polecam wątek zamknięty Niestety, nie polecam. Na tyle nie polecam, że zdecydowałam się napisać...
~Katarzyna Łaskawska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Kopmetentnie, empatycznie, sprawnie, szybko i w dobrej cenie
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Skorzystanie z usług Kancelarii Pani Anny to czysta przyjemność. Wszystkie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Nie mogę niestety powiedzieć nic pochlebnego o tej kancelarii notarialnej!...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

dla mnie na piątkę wątek zamknięty umowa wytłumaczona bardzo dokładnie, pani notariusz odpowiedziała na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

empatia i zrozumienie dla starszej pani wątek zamknięty Pani Notariusz to osoba o wielkiej empatii i zrozumieniu również dla...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Szybko sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Notariusz Anna Marek profesjonalistka w każdym calu. Szybko i sprawnie...
~Igor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Zdecydowanie polecam ! Profesjonalne podejście do sprawy wątek zamknięty Pani notariusz w sposób profesjonalny i indywidualny podeszła do sprawy jak i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Bardzo sympatyczna i empatyczna Pani notariusz wątek zamknięty Odwiedziłam Panią Annę przy okazji dość delikatnej sprawy-rozdzielczości...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, bardzo miłe przyjęcie i szybkie załatwienie sprawy w...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Polecam kancelarię pani notariusz Marek wątek zamknięty Znalazłem Panią notariusz w internecie bo kancelaria była najbliżej mojego...
~Jan Kalinowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Pani Notariusz o olbrzymiej wiedzy i z bardzo dobrym podejściem do klienta....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Notariusz wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i bardzo miłe przyjęcie. Pani Notariusz to osoba...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Profesjonalna obsługa i przystępna cena! wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, Pani Notariusz konkretnie podeszła do sprawy i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

profesjonalna obsługa , elegancki lokal za przyzwoitą cenę !!!!! wątek zamknięty Polecam , jak we wstępie profesjonalna obsługa , elegancki lokal za...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry