Widok

Anna Wolska - opinia

Najlepszy, profesjonalny i niezwykle uprzejmy!!! Bardzo, ale to bardzo polecam Pana Romana na pośrednika. Ja po złym doświadczeniu z innym pośrednikiem, nie mogłam się na zachwycać jakim Pan Roman jest skarbem w pośrednictwie nieruchomości. Profesjonalny, życzliwy, pomocny i zawsze w dobrym humorze. Moja sprzedaż odbyła się szybko, bez żadnych trudności i miałam pełne zaufanie i spokój, że mieszkanie jest w rękach Pana Romana mimo, że ja przez cały czas byłam w USA. O nic nie musiałam się martwić, o wszystko Pan Roman dbał sam. Mało tego, komunikował się ze mną bez problemu mimo 6 godzinnej różnicy czasu! Jestem zachwycano i szczęśliwa nie tylko ze sprzedaży mieszkania ale również poznania tak miłego, pomocnego i pozytywnego człowieka! Dziękuję, Panie Romanie!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Wow!. Ale opinia :). Dziękuję bardzo Pani Anno!. Bardzo się cieszę, że daliśmy radę ogarnąć temat sprzedaży. Również dziękuję za współpracę gdyż wszystko czego potrzebowałem do sprzedaży w postaci dokumentacji oraz kooperacja z Panią i Pani tatą przebiegała wzorcowo. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry