Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty W naszym przypadku, okazało się, że do dwóch razy sztuka, a nie do trzech...
~Magda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Naszą współpracę z p.Romanem oceniam na celującą- nie ma skali która...
~Maciej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Renata Magnowska - opinia wątek zamknięty Od niedawna jesteśmy z mężem właścicielami mieszkania w Gdańsku. Szczęśliwym...
~Renata Magnowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Współpracę z panem Romanem oceniam wyśmienicie. Dzięki jego fachowości i...
~Marek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam pana Romana Pomimo pandemii udało mu się sprzedać...
~Marzena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, skutecznie. Temat pośrednictwa zaopiekowany w każdym...
~Arkadiusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Agata I. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm z najwyższej półki w wykonaniu Pana Romana!! Wszystkie...
~Agata I.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Anna Wolska - opinia wątek zamknięty Najlepszy, profesjonalny i niezwykle uprzejmy!!! Bardzo, ale to bardzo...
~Anna Wolska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

marzena - opinia wątek zamknięty .Świetna współpraca od początku do końca. Zawsze mogłam liczyć na pomoc...
~marzena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Piotr Kobierski - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Biurem Nieruchomości Namor, a...
~Piotr Kobierski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Miło, sprawnie, szybko pomimo zaistniałej sytuacji
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Pan Roman to człowiek komunikatywny, empatyczny i fachowiec w swojej...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Mac - opinia wątek zamknięty Kupowałem przez to biuro mieszkanie. Polecam. Odpowiednia komunikacja....
~Mac
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Z panem Romanem współpracowałam drugi raz - za pierwszym razem za jego...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Sebastian G. - opinia wątek zamknięty Kompleksowa i bezproblemowa obsługa od początku do końca transakcji zakupu...
~Sebastian G.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

M.M. Wróbel :) - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością mogę kolejny raz wyrazić bardzo pozytywną opinię Panu...
~M.M. Wróbel :)
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Cudowny, profesjonalny pośrednik o wielkim sercu wątek zamknięty Z całym sercem polecamy współpracę z pośrednikiem Panem Romanem, nasza...
~Aleksandra i Anna Banaś
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Wzorowa obsługa kupna mieszkania wątek zamknięty Jako kupujący mieszkanie mogę z satysfakcją polecić współpracę z p. Romanem,...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

mirosława - opinia wątek zamknięty Wzorowa współpraca z panem Romanem
~mirosława
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Pełny profesjonalizm ! wątek zamknięty Pełny profesjonalizm pana Romana! Rzetelny, dostępny dla klienta przez cały...
~Aneta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry