Widok

Anna - opinia

Oddałam mieszkanie w zarządzanie firmie Renters w czerwcu 2021 r. Bardzo dobry kontakt z działem opieki właścicieli. Wszystkie informacje dostarczane na czas tak samo jak i płatności. Przychód z mieszkanie dużo wyższy niż oczekiwałam. Firma faktycznie zarządza lokalem i nie angażuje mnie w codzienne sprawy związane ze zużyciem i drobnymi naprawami. Bardzo polecam szczególnie osobom na co dzień mieszkającym za granicą, które nie mają możliwości opiekować się swoim mieszkaniem. Podczas własnej rezerwacji mieszkanie było profesjonalnie posprzątane i przygotowane do mojego pobytu. Polecam
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
zaangażowanie: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie, współpraca układa się dobrze. Dla mniej największym plusem są pieniążki wpadające co miesiąc na konto. Poprzedni operator przekazywał mi co miesiąc taką samo kwotę za wynajem - takie były warunki. Sposób rozliczania w Renters jest o wiele bardziej korzystny. Trochę nie dowierzałam na początku, ale faktycznie otrzymałam więcej pieniędzy. Są miesiące lepsze i gorsze, ale na pewno nie mogę narzekać na brak wsparcia czy zaangażowania z ich strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry