Renters

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

Gdańsk, Jana Kilińskiego 3E/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuzanna - opinia Kontakt z klientem żaden, odpowiada jakiś BOT. Brak informacji o kosztach...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

K - opinia Polecam unikać wypoczynku w ich mieszkaniach, zdjęcia mocno przekłamują...
~K
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Paweł - opinia Jesteśmy mile zaskoczeni. Wszystko jak należy. Czuliśmy się jak u siebie....
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2023

Leszek - opinia Apartament bardzo ładny i czysty puls ale brak dostępu do śmietnika bo karta...
~Leszek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Żaneta - opinia Właśnie wróciliśmy z Gdańska wynajmowaliśmy apartament zarządzany przez firmę...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Marzena - opinia Podjęłam współpracę z firmą w Maju. Wcześniej współpracowałam już z dwoma...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Klient - opinia Nie polecam! Obsługa na najniższym poziomie. Apartament miał mieć dwa łóżka...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Olga - opinia Miałam przyjemność przebywać w jednym z apartamentów na gdańskiej oliwie....
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 października 2022

Węgrzyn - opinia Zdecydowanie odradzam, wynajęłam apartament na 1 noc i meldując się po 22,...
~Węgrzyn
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Marta - opinia Wspaniały apartament nad samym morzem. Wszystko bezobsługowe, w stałym...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Edward - opinia o Renters - opinia Razem z dziećmi wynajęliśmy mieszkanie w Krakowie na Starowiślnej. Na łóżku...
~Edward - opinia o Renters
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Anna - opinia Oddałam mieszkanie w zarządzanie firmie Renters w czerwcu 2021 r. Bardzo...
~Anna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Dawid - opinia Wynająłem apartament w Warszawie na kilka dni. Mieszkanie było czyste i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Martyna Bielińska - opinia Oddałam w zarządzanie moje mieszkanie w marcu 2022, pierwsze rezerwacje w...
~Martyna Bielińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Paulina - opinia Brudno apartament gdynia batorego 7 i dziwnów gardenia apt żeglarski, w obu...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Witek - opinia wątek zamknięty Dno. Zapyziały "apartament" na ulicy Świętojańskiej 139. W...
~Witek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Na 4 dni wynajęliśmy z partnerem apartament w Krakowie na ul. Rakowickiej...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Hm - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o apartamenty Gdańsk przy ulicy Kilinskiego/Lelewela to omijacie...
~Hm
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Mieszkanie Ogarna 123/3 wynajmowane przez firmę Renters po przyjeździe nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 grudnia 2021

SBK - opinia wątek zamknięty Skandal jak ta firma traktuje gości!!!!!!! Korzystam już drugi raz z...
~SBK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry