Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Kanapa, poduszki i dywaniki jak nowe. Jestem pod wielkim wrażeniem. Ceny jak...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Malgosia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam !!! Pan , dawał mi 90% na wyczyszczenie wersalki obsikanej...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

kia ceed - opinia wątek zamknięty Swietny Fachowiec. Super kontakt! Od razu widac że zna sie na tym- wie co...
~kia ceed
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Pranie Tapicerki samochodowej i całego wnętrza auta w sposób...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z Usług Pana Mirka. Jestem pod wrażeniem wykonanej Usługi. Nikt...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Malina - opinia wątek zamknięty Dokładnie wykonane pranie tapicerki domowej Polecam
~Malina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

czyszczenie kanapy oraz krzeseł wątek zamknięty Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm i przystępna cena. Mam jasno beżową...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2019

Wszystko na 6. Polecam!!! wątek zamknięty Miałam prane dywany. Jeden dywan bardzo jasny z dziecięcego pokoju miał dużo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Pan Mirek to wzór profesjonalisty, zna się na tym co robi, mimo bardzo...
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

świetny fachowiec wątek zamknięty Profesjonalne podejście do swojej profesji już od pierwszego ruchu Bardzo...
~ligel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 września 2018

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Czyszczenie bardzo profesjonalnie, sprawnie i szybko polecam
~Biuro ubezpieczeń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Pranie tapicerki i elementów materiałowych auta wątek zamknięty Duża elastyczność w kwestii umówienia się na termin usługi, auto po...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolona z wyczyszczenia wątek zamknięty Polecam usługi firmy Annblue. Wykonawca jest wyjątkowo skuteczny ,rzetelny z...
~Katarzyna B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Gorąco polecam !!!! wątek zamknięty Jeżeli ktoś ceni sobie rzetelność, fachowość i profesjonalizm - gorąco...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Super robota wątek zamknięty dywany wyczyszczone perfekcyjnie sprawnie i dokładnie Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Profesjonalnie! wątek zamknięty Od lat korzystam z usług, zawsze byłam bardzo zadowolona, usunięte nawet...
~Marieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Na 6 wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim tak fachowe usługi .
~Bogdan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Z czystym sumieniem polecam firmę. wątek zamknięty Korzystałem z usługi polegającej na praniu tapicerki samochodowej w nowo...
~MisiekPB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Świetna robota! wątek zamknięty Pan Mirek już trzeci raz prał moją rogówkę i za każdym razem jestem bardzo...
~Ania T.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Polecam Anblue wątek zamknięty Polecam Żetelna i uczciwa praca Aż miło było zobaczyć jak wieloletnie kanapy...
~Tyminski.A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
175

postów

156

wątków

do góry