Widok

Anonim - opinia

Osoby nie zadowolone z tej szkoły to osoby , które oczekiwały , że bez żadnego wkładu własnego będą wielce wykształceni .. Żal mi opinii osób które g***o wiedzą o tej szkole a się wypowiadają , szkoła jest świetna , nauczyciele w porządku , nauki wcale nie za dużo , nie najgorszy dojazd i ładny budynek , czego chcieć więcej :)) ! . Polecam w 100 % jako uczennica .
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
a te osoby, które g**** wiedzą a się wypowiadają to te na forum ( jak tak to kto konkretnie) czy jacyś twoi znajomi, czy może ktoś w twojej wyobraźni? Brak konkretów. Opinia wyjęta z d*** i żal może być tylko ciebie. Zioniesz brakiem konkretów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem Bardzo dobrym uczniem ( mam wiedzę, która idzie h* WIE gdzie, przy tym sposobie nauczania) a jak chodzę do tej szkoły to coraz więcej rzeczy nie pamiętam ( o chemii nie wspominając, wlk odpytywanie a tłumaczenia zero-tylko dla wybranych osób jest prowadzona lekcja... ) - szkoła nie uczy-to tylko atrapa!!!! Nauczyciele szukają kolegów i koleżanek wśród uczniów, szczególnie nauczycielki

Wystarczy się przejść i spytać ile osób zdało maturę, masakra. Aż boję się gdy ja bd zdawać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
' nauki nie za duzo', 'ladny budynek','dobry dojazd'? super szkola !!! na pewno dobrze cie wyedukowala, hehe czego chciec wiecej, hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry