Technikum nr 8

Technika

Gdańsk, Smoleńska 6/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jako absolwent zdecydowanie odradzam. wątek zamknięty Ukończyłem profil technik analizy chemicznej w latach 2011- 2015. Dobrze...
~Malatium
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

absolwent :) wątek zamknięty Skończylam ta szkole i jestem zadowolona z wyboru. Mimo ze poziom nauczania...
~gal anonim :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

:) wątek zamknięty Ogólnie szkoła nie jest zła sama w sobie tylko tak jak już kilku absolwentów...
~NN
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Bardzo miło wspominam... wątek zamknięty Ukończyłam TPS i Ch w 1995 roku(analiza środków spożywczych)i bardzo miło...
~absolwentka1995
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

anonim - opinia wątek zamknięty nigdy w zyciu nie robcie takich samych bledow jaki ja popelnilam!! uwazam,ze...
~anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Uwaga- dziennik wypełniają pupolizy! A to przecież dokument wagi państwowej... wątek zamknięty Jeżeli fascynuje cię chemia to szkoła dla ciebie. Zdecydowanie, ponieważ są...
~i tak sie domyślą
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Anonim - opinia wątek zamknięty Osoby nie zadowolone z tej szkoły to osoby , które oczekiwały , że bez...
~Anonim
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Och jak załuję że muszę odejść wątek zamknięty jestem również tegoroczną maturzystką. Ze szkoły Jestem bardzo zadowolona....
~M.
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Nie polecam. wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej szkoły. Trafiłam tam z przypadku, choć byłam na...
~Zawiedziona
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Polecam jak najbardziej! wątek zamknięty Zupełnie nie zgadzam się z opinią poniżej. Również kończę szkołę i jestem...
~Uczennica
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty ZAWIEDZIONY !!! Wszyscy mówili, że po ukończeniu tej szkoły nie będzie...
~absolwent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

polecam w 100% wątek zamknięty jezeli kolezanka robi sie glupsza to tylko jej zasluga ;) koncze szkole, do...
~uczennica
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Nie żałuje! wątek zamknięty Koleżanka "Zawiedziona" chyba nie mówi o naszej szkole!! Szkoła jest bardzo...
~XYZ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry