Widok

Nie polecam.

Nikomu nie polecam tej szkoły. Trafiłam tam z przypadku, choć byłam na początku zadowolona, bo "to taka dobra szkoła", "taki fajny zawód będzie po tej szkole", "to bardzo dobra szkoła chemiczna".
Za miesiąc kończę tą szkołę, i uwierzcie mi, że wychodzę z niej jeszcze głupsza niż tam przyszłam. Jak już będzie po maturach i egzaminach zawodowych, to uwierzcie mi że moja noga więcej tam już nie postanie!
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czytając te słowa zadaję sobie pytanie jak ta młoda osoba zda egzamin maturalny? Sama się przyznaje, że jest głupsza niż była, ale co może być tego powodem, że tak krytycznie o sobie pisze?
Do szkoły idzie się aby zdobyć wiedzę w tym przypadku tą ogólną i zawodową. Takie połączenie wymaga od ucznia większego zaangażowania i nie tylko w szkole ale również i w domu. Powód stwierdzenia, że się jest głupim źle świadczy tylko o niej, bo dlaczego się męczyła przez 4 lata chodząc do tej szkoły, mogła przecież wybrać inną z której byłaby zadowolona i może by zdobyła jakąś wiedzę. A może jak zaczęła się uczyć dopiero teraz do matury stwierdziła, że nic nie umie i dlatego takie rozgoryczenie? A winna jest zawsze szkoła a nie ja.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Rzeczywiście osoba komentująca nie należy do inteligentnych. Sama przyznaje się do swojej głupoty i to pisze osoba dorosła??? Jakaś kpina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przyznanie się do swojej wady to pierwszy krok do zmian. Ale czy ta osoba rozumie jaki błąd popełnia? Obwinia szkołę a powinna spojrzeć na siebie. Znajdź błąd u siebie a nie u innych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry