Widok

Och jak załuję że muszę odejść

jestem również tegoroczną maturzystką.
Ze szkoły Jestem bardzo zadowolona. Mam tam wielu ludzi którzy mi pomogą-niestety nie mogę tego powiedzieć o klasie-mówię o nauczycielkach. Zawsze gdy mam jakiś problem jestem wysłuchana przez wychowawcę. Ona jak nikt inny mnie rozumie i docenia moje starania, muszę się pochwalić nawet tym że-mogę wypełniać dziennik, a to coś musi znaczyć prawda? Bardzo zachęcam do tej szkoły. Czuję się w niej spełniona
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
zawsze mnie to wkurzało- jakim prawem uczeń uzupełnia dziennik? To śmieszne. Liczy nieobnecności, godziny, przecież może wpisać co zechce :/ żałosne- sama widziałam jak dziewczyna zimieniała ilość ocen nieobecnych na więcej niż było! Rozumiem- wpisanie planu zajęć, ale dalej to po prostu przegięcie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
nieomylna racja- i chciałam nacisnąć kciuk w dół do powyższej opinii, niestety przycisnęło mi się w górę i głupio wyszło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli spełnieni daje Ci wypełnianie dziennika to zostań nauczycielką. A jak nie chcesz opuszczaqć szkoły to zostań w niej kilka lat. Jak ze znajomymi czytamy te komentarze to nam się chcę płakać i śmiać. Aż żal mi dalej pisać o Tobie M.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry