Widok

Uwaga- dziennik wypełniają pupolizy! A to przecież dokument wagi państwowej...

Jeżeli fascynuje cię chemia to szkoła dla ciebie. Zdecydowanie, ponieważ są tu bardzo dobrze wyposażone laboratoria. O chemii dowiesz się wszystkiego, lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie i bardzo ciekawie, w czym duża zasługa nauczycieli. Kadry nie da się opisać w jednym zdaniu, ba każdy z nich to niezwykle inna i ciekawa osobowość. Zazwyczaj sprawiedliwa. Samorząd uczniowski niestety składa się z bezwolnych pupoliznych wazelinek, które nic nie potrafią wywalczyć. To raczej formalna formacja, która i tak nie ma prawa głosu, ponieważ istnieje o wiele ważniejsza od nich instytucja - komitet rodzicielski, czy coś w tym stylu.

bardzo, nie zwykle bardzo, podobało by mi się w tej szkole, gdyby nie to, że:
-uczestniczenie w życiu szkoły ma niezwykle wielki wpływ na twoją opinię i tym samym oceny- oczywiście to może być tylko moja mylna interpretacja, ale szczycę się obiektywizmem
-zakazane schody
-poroniony system zachowania, punktowy, który ocenia uczniów nieadekwatnie do ich zachowania na lekcjach, przerwach itd.
-zakazany korytarz,
-konieczność zmienności obuwia na wf, tym samym noszenie niezwykle wielkiej torby tyle razy w tygodniu, ile razy odbywa się wf.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 4
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 4
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szkole takie rzeczy są niedopuszczalne! To powinno być karalne. No ale widać że nauczyciele rzeczywiście szukają koleżanek wśród uczniów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry