Widok

Anonimowa - opinia

Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania, nauczyciele są mili, cierpliwi, sprawiedliwi i zawsze chętnie pomogą. Nigdy nie czułam sie niesprawiedliwie oceniona. Szkoła daje także wiele możliwości rozwijania pasji. Jest w szkole dużo przedstawień, apeli, projektów itp. Dosyć często wychodzimy do teatru czy kina, ale uważam, że skoro szkoła znajduje się na starówce, to powinniśmy częściej mnieć po niej spacery czy więcej wyjść do muzeów czy na wystawy. Istnieje wiele kół zainteresować, m. in. dziennikarskie, informatyczno-przyrodnicze, matematyczne, ortograficzne, godziny głaśniego czytania, plastyczne, teatralne, muzyczne, historyczne, j. niemieckiego, czy English Club. Od tego roku szkoła zaczęła organizować korespondencję (a w następnym roku prawdopodobnie wymianę) ze szkołą partnerską w Turcjii. Szkoła orgsnizuje wiele rozmaitych konkursów: plastycznych, ortograficznych, polonistycznych, pięknego pisania, matematycznych, z angielskiego czy niemieckiego, recytatorskich, muzycznych. Ostatnio w szkole ogbył się także konkurs "Mam talent", na którym każdy uczeń mógł zaprezentować swoje zdolności. Szkoła organizuje dużo ciekawych lekcji, takich jak "Żywa lekcja historii". Polecam!
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta szkołą jest bardzo dobra wszystkim ją polecam. Nauczyciele bardzo mili i można z Nimi się porozumieć. W szkole panuje miła atmosfera. !!! :) POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry