Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna F. - opinia Jako rodzic serdecznie polecam dobry kontakt z nauczycielami pani od...
~Anna F.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Anonim - opinia Beznadziejna szkoła, wszystko zrzucone na rodziców. Wielkie wymagania, którym...
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Absolwentka szkoły - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła! Nauczyciele zawsze chętni do pomocy, dobrze przygotowują...
~Absolwentka szkoły
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 czerwca 2021

Rodzic - opinia wątek zamknięty Szoła stara się stworzyć wrażenie wybitnej jednak to tylko wrażenie . Brak...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

AP - opinia wątek zamknięty Bardzo słaba szkoła ogólnie to nie polecam
~AP
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Janusz - opinia wątek zamknięty Szkoła o bardzo wysokim poziomie nauczania, niestety nauczyciele wpisują...
~Janusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły. Dzieci nie maja zaufania do nauczycieli, nie maja...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 marca 2020

Szkoła bez polotu wątek zamknięty Od trzech lat walka o plan. Opracowany system ocen jedynie krzywdzi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

nie polecam szkoły wątek zamknięty Drogi rodzicu jeśli jesteś na etapie wybierania szkoły dla dziecka to tej nie...
~Rodzic
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Szkoła na 6!!! wątek zamknięty Szczerze polecam tę szkołę ...wysoki poziom nauczania,odpowiednio...
~RODZIC
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2011

Bardzo fajna szkoła! wątek zamknięty Skończyłam niedawno tę szkołę , i oceniam ją pozytywnie . Ma wysoki poziom...
~)9877
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Szkoła na 5! SP nr 23 w Gdyni na Wzgórzu wątek zamknięty To naprawdę szkoła, do której dziecko lubi przychodzić, miłe i przyjazne...
~Mama Asi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Ta szkoła jest super wątek zamknięty Polecam szczególnie ta szkołę. Dla dzieci odpowiednia. Jestem zadowolona....
~Zadowolona uczennica
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2010

Ta szkoła z pewnością nie jest na tym samym poziomie co kiedyś !!! wątek zamknięty Gdy mój brat chodził do tej szkoły był prześladowany i bity przez jednego...
~Mr. Anonim
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Okropne miejsce wątek zamknięty Lata które spędziłam w tej szkole były koszmarem. Większość uczniów dręczyła...
~A
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Masakra wątek zamknięty Dziwna szkoła. Jest w niej kilku dobrych nauczycieli, ale tak to beznadzieja....
~Gal Anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Anonimowa - opinia wątek zamknięty Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania, nauczyciele są mili, cierpliwi,...
~Anonimowa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2009

Ta szkoła jest najlepsza !!!! :) wątek zamknięty Jest to najlepsza podstawówka, mój brat ją skończył i niema teraz radnych...
~Brak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Miłe wspomnienia! wątek zamknięty Aktualnie jestem uczennicą jednego z gdańskich gimnazjów. Poziom jest dosyć...
~O__o
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

ogólne rozczarowanie!! wątek zamknięty jak w nagłówku...
~rozczarowana matka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

27

wątków

do góry