Widok

Okropne miejsce

Lata które spędziłam w tej szkole były koszmarem. Większość uczniów dręczyła mnie z powodu z mojego wyglądu i nikt nie próbował nic z tym zrobić. W trakcie lekcji "koledzy" wyzywali mnie i wyśmiewali, a nauczycielki udawały, że tego nie widzą. Co więcej zostałam skierowana na różne badania, bo na podstawie tego, że nie nawiązywałam kontaktu z rówieśnikami (bo osoba która na to wpadła, zadawałaby się z ludźmi którzy dokuczają jej na każdym kroku), stwierdzili, że mam zespół Aspergera... Dzięki nim żyłam w przekonaniu, że jestem nierozumianym, bezwartościowym dziwolągiem. Mimo, że minęły prawie trzy lata i w tym roku kończę gimnazjum, nadal nie zmieniłam zdania na swój temat i nie mogę poradzić sobie z przeszłością. Mam nerwicę i do tego muszę brać leki antydepresyjne. Stanowczo odradzam wysyłanie dzieci do tej szkoły.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 1
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze rozumiem twój stan.Ja zabrałem dziecko z zespołem aspargera do innej szkoły bo jeden rok w zerówce wystarczył żeby do dziś dnia nie był w stanie sie odezwać w szkole tylko dlatego że nauczyciel zamiast zainteresować się tematem to uznał że wygodnie będzie żeby się nie odzywał.Generalnie w tej szkole mają dobrze tylko ci którzy są tzw.lizusami.Nie rozumiem dlaczego ludzie się pchają do tej szkoły,bo jej poziom rzeczywisty bardzo rozczarowuje.posłałem tam syna z niewiedzy i tylko dlatego że jest najbliżej miejsca zamieszkaniaTeraz żałuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry