Widok

Antena do tv cyfrowej

Co kupić - wyposażenie Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich, mam pytanko jako ze kopnąłem w tyłek UPC bo więcej dają nowym klientom niż stałym, więc postanowiłem przejść na tv naziemną, i tu mam pytanko jako żeby nie pójść w maliny, mam pytanie do Was jaką anteną kupić? Mieszkam w okolicach Hallera/Kliniczna, okna mam na zachód, czwarte piętro nic mnie nie zasłania (o ile to ma jakiś wpływ), z góry dzięki za sugestie i porady. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po przeprowadzce "pod Gdańsk" i przy instalacji TV, kupiłem antenę zewnętrzną , typową, bez bajerów. zwróciłem tylko uwagę na możliwie duże wzmocnienie. Nie zależało mi na wyglądzie, antenę mam przy balustradzie wyjścia na balkon poddasza (nie przewyższa dachu) i jest skierowana mniej więcej w kierunku Chwaszczyna.
Początkowo odbierałem sygnał analogowy. Po włączeniu pasm cyfrowych, okresowo włączałem automatyczne strojenie. Teraz mam tylko programy cyfrowe. Przy antenie NIC nie robiłem.
Odnosząc to do sytuacji w mieście, pewien jestem, że każda, no może prawie każda antena zewnętrzna, a pewnie i jakaś część anten wewnętrznych "da radę".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki "Zbyszku spod Gdańska" za szybką odpowiedz, miałem w domu przez chwilę antenę pokojową, ale niestety nie zdała egzaminu, najlepiej będzie jak wybiorę się do jakiegoś sklepu który właśnie sprzedaje takie anteny i mi już doradzą co i jak, a zna ktoś może z Was jakiś rzetelny sklep??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz sklep pod nosem,TELKOM TELMOR
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni na 3 maja a więc centrum żadna pokojowa ani żadna zewnętrzna nie dała rady ani aktywna ani pasywna, problemem był blok 50 metrów dalej, pochłaniał sygnał
skończyło się na talerzu i c+ pakiet 9.90 pln miesięcznie

w innej części miasta antena pokojowa (130pln) thomsona odbiera idealnie

ja z kolei do domku letniskowego ulokowanego w lesie kupiłem w media antene zewnętrzną ze wzmacniaczem za 70pln i odbiera idealnie nawet HD

moja rada jest jedna, możesz kombinować z antenami i w razie czego oddać, kupuj w media tam nie robią problemów, wymieniałem z 8 razy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy w okolicach Trójmiasta jest jakiś nadajnik DVBT? Pytam, bo zastanawiam się czy jeżeli kupię antenę wewnętrzną to będzie mi odbierało. Mieszkam na 6 piętrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, to w Chwaszczyno znajduje się taki nadajnik. Od Gdyni oddalony jest w linii prostej o około 15 km. Sygnał jest na tyle silny że można użytkować antenę pokojową. A jaką konkretnie, chociażby taką: http://sklep.kb.pl/antena-wewnetrzna-ad-40-sail,3,800,1002
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas kwestie łączy rozwiązało huawei hg8245h instrukcja zwłaszcza przy połączeniach wielu urządzeń to się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli z okna/balkonu to każda, jeśli montujesz na dachu to odradzam. Ja przeszedłem w drugą stronę (na UPC) bo na dachu, na antenie wiecznie siedziały gołębie, a TV automatycznie pokazywał "brak sygnału"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

do góry