Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stół + krzesła - gdzie najtaniej? Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
50

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 stycznia 2015

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
40

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 grudnia 2017

Meble na wymiar do użytku publicznego Ja polecam skorzystanie z usług Meblomexu z małopolskiego, jesli ktoś...
~Gośc
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 lutego 2024

jaki osprzęt elektryczny stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
104

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Jakie meble do salonu ? Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
140

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 czerwca 2016

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego...
marjjjan
24

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Garaż na czas budowy domu Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z...
~Kastoro
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 listopada 2022

drzwi wewnętrzne. białe? zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
45

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 lutego 2014

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
129

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 czerwca 2013

Lamele ścienne Czy gdzieś w Trójmieście mogę obejrzeć lamele dekoracyjne na ścianę? W jakimś...
~anonim
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 maja 2021

Wyposażenie łazienki byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
52

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 października 2017

meble kuchenne na wymiar WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
64

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 marca 2017

Meble kuchenne od kogo i za ile ? Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić...
~piotr
45

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 maja 2017

drzwi dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic
~pawel
24

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 lutego 2014

Jaki stolik kawowy Jaki stolik kawowy pasuje do narożnika i małego nowoczesnego wnętrza:-)proszę...
~Waiki
3

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 października 2021

MATERAC! Jaki najlepszy ;] Mam dużo pytań, ale nie będę pytała o materac w pytaniu o smoczki ;) Wiec...
Fabiankowa
14

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 września 2010

jaki piec wybrać do domu? Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
95

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Torby biodegradowalne do sklepu Zastanawiam się nad torbami foliowymi do sklepu. Czy warto jest stawiać na...
~hostor
2

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 kwietnia 2023

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
91

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Wyposażenie restauracji Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
63

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry