Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Drzwi zewnętrzne aluminiowe nowy temat Drzwi do domku 1-rodzinnego. Zewnętrzne. Nowoczesna elewacja. Możecie polecić...
~biernat
0

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 20 lipca 2018

jaki piec wybrać do domu? nowy temat Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
60

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] nowy temat Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
32

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 4 lutego 2013

drzwi wewnętrzne. białe? nowy temat zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
27

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 10 lutego 2014

meble agata nowy temat czy ktos zamawiał u nich meble (matarnia)?? jak długo czekaliście na dostawe?...
gosiksz
83

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 16 stycznia 2008

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea nowy temat Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
31

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 31 lipca 2013

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? nowy temat Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
6

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 30 grudnia 2017

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
36

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 8 czerwca 2016

Jaka kosiarka do trawy? nowy temat Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic...
sanszajn
16

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 11 czerwca 2013

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? nowy temat Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup...
~Poszukiwacz
31

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 27 maja 2012

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
134

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 21 lipca 2014

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? nowy temat Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
40

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 8 kwietnia 2011

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
33

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Gdzie tanio kupić płyty meblowe z usługą cięcia ? nowy temat tak jak w temacie gdzie oprócz marketów budowlanych można kupić niedrogo...
~ja
20

dodano: 28 maja 2013

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
16

dodano: 12 sierpnia 2017

Meble kuchenne - trójmiasto nowy temat Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje...
~Marta
63

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 11 stycznia 2011

Drzwi Intenso - proszę o opinie. nowy temat Właśnie rozmyślam nad zakupem drzwi, na początku rozważałem zakup drzwi...
~Jarek
1

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 20 listopada 2015

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie nowy temat Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego...
marjjjan
4

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Narzędzia na prezent nowy temat Chciałam na dzień ojca kupić na prezent jakiś wypasiony zestaw narzędzi do...
dorota2323232
20

ostatnia odp. 27 dni temu

dodano: 13 czerwca 2017

Jaka zmywarka do bardzo brudnych naczyń ? nowy temat Jaką zmywarkę polecacie do dużej ilości naczyń, żeby domywała bardzo brudne...
~krysia
5

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 19 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry