Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rabat na meble Bartoszyce nowy temat Witam, polecam rabat na meble dla mieszkańców Bartoszyce w internetowym...
~JarosławKret
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 8 listopada 2018

Ławeczka tapicerowana w stylu skandynawskim nowy temat Ostatnio wpadłam na sklep Woodena Design i bardzo dużo mebli mi się u nich...
~dariaa
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 8 listopada 2018

gdzie kupić rolety nowy temat Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
35

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 27 listopada 2008

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? nowy temat Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
52

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 12 czerwca 2013

Nowoczesne modne krzesła - gdzie? nowy temat Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z...
~makarenka
13

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 25 marca 2013

Odkurzacz wodny - opinie nowy temat Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi...
~anka
15

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 17 lutego 2013

GDZIE KUPIĆ PORZĄDNE MEBLE KUCHENNE W TRÓJMIEŚCIE ? nowy temat Witam Muszę wymienić kuchnie w mieszkaniu którą robiłam 12 lat temu firma...
~Dorota
8

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 25 czerwca 2012

Jaka zmywarka do bardzo brudnych naczyń ? nowy temat Jaką zmywarkę polecacie do dużej ilości naczyń, żeby domywała bardzo brudne...
~krysia
6

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 19 grudnia 2016

meble młodzieżowe -szukam nowy temat Witam,od jakiegoś czasu szukam mebelków dla mojego 6 latka jak dotąd tylko...
~ina
18

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 30 lipca 2010

jaki piec wybrać do domu? nowy temat Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
61

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Jaki materac z twardością H2/H3 do 5tyś? nowy temat Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was zapytanie, planuję kupić porządny...
~Filipiak
-

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 20 października 2018

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
26

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 5 maja 2015

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? nowy temat Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
44

dodano: 8 kwietnia 2011

Szukam nowej szafy nowy temat Poszukuję dobrej i przede wszystkim solidnej szafy do sypialni :) Ostatnia...
rregina
7

dodano: 24 lipca 2018

meble wysokiej jakości Zdecydowanie polecam kielecką fabrykę mebli. Mają ciekawą ofertę i ich meble...
~Lukas
1

ostatnia odp. 29 dni temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Odkurzacz pionowy - proszę o opinie Przymierzam się do zakupu odkurzacza pionowego,więc poszukuję opinii na temat...
~Magda
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2014

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
18

dodano: 12 sierpnia 2017

Szukam firmy - wykonujące kuchnie dębowe Chciałabym zakupić kuchnie dębową ,solidną . Chodzi mi o solidną , terminową...
~Kuchnia dębowa
-

dodano: 9 października 2018

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
18

dodano: 14 stycznia 2015

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
136

dodano: 21 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry