Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
130

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 21 lipca 2014

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? nowy temat Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
39

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie nowy temat Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego...
marjjjan
3

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] nowy temat Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
29

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 4 lutego 2013

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
27

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Dobrej jakości ręczniki? nowy temat Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są...
karolina_ka
15

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 19 stycznia 2015

jaki piec wybrać do domu? nowy temat Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
38

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
18

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 5 maja 2015

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? nowy temat Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można...
~K.M
21

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 4 grudnia 2011

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? nowy temat Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
43

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 12 czerwca 2013

kafelki - gdzie kupić? nowy temat gdzie kupowaliście kafelki?
_m_g
15

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 21 listopada 2007

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
30

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 8 czerwca 2016

Narzędzia na prezent nowy temat Chciałam na dzień ojca kupić na prezent jakiś wypasiony zestaw narzędzi do...
dorota2323232
17

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 13 czerwca 2017

Internetowy sklep turystyczny nowy temat Piękna pogoda zachęca do dalekich wypraw. Planujesz spędzić ten czas ze swoją...
naszczytpl
1

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Drzwi DRE nowy temat Witam, może ktoś poleci gdzie najtaniej można kupić drzwi DRE (z montażem)...
~dumelek
2

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 6 lutego 2012

drzwi wewnętrzne. białe? nowy temat zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
22

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 10 lutego 2014

Gdzie tanio kupić płyty meblowe z usługą cięcia ? nowy temat tak jak w temacie gdzie oprócz marketów budowlanych można kupić niedrogo...
~ja
18

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 maja 2013

Jaka zmywarka do bardzo brudnych naczyń ? nowy temat Jaką zmywarkę polecacie do dużej ilości naczyń, żeby domywała bardzo brudne...
~krysia
4

dodano: 19 grudnia 2016

Wyciskarka do soków i warzyw? Czy ktoś ma jakąś wypróbowaną wyciskarkę do soków i warzyw, która wyciska sok...
~Anna
10

dodano: 23 listopada 2015

Agata meble Witam Może Państwa zainteresuje nasza sytuacja ,jaka się zdarzyła w Agata...
~Aga
44

dodano: 22 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry