Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata meble nowy temat Witam Może Państwa zainteresuje nasza sytuacja ,jaka się zdarzyła w Agata...
~Aga
20

ostatnia odp. 59 minut temu

dodano: 22 lutego 2018

gdzie najtaniej znajdę dachówkę i okna dachowe nowy temat Witam. Możecie mi polecić miejsca/firmy, w których są bardzo...
~Agata
10

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 10 października 2009

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
17

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 5 maja 2015

Co wybrać. Szafę Komandora, czy Ikea Pax? Proszę o radę, Szafa pod zabudowę z Komandora miałaby być 2 metrowa i...
~amelia
15

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 14 lutego 2016

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
11

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Gdzie rolety dzień noc? Witam, proszę polećcie firmę do wykonania rolet dzień-noc.
~mamka
19

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 13 października 2013

meble kuchenne na wymiar WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
26

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
25

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 31 lipca 2013

Meble kuchenne - trójmiasto Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje...
~Marta
62

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 11 stycznia 2011

jaki laptop kupic ? Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy...
~mirek
8

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 9 października 2017

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
124

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 21 lipca 2014

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
26

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 4 lutego 2013

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
26

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 26 września 2013

panel czy deska? co na podłogę do salonu? co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?...
~inka
30

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
41

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 12 czerwca 2013

Narzędzia na prezent Chciałam na dzień ojca kupić na prezent jakiś wypasiony zestaw narzędzi do...
dorota2323232
13

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 13 czerwca 2017

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
47

dodano: 18 września 2014

biuro Urządzam biuro. I noszę się z zamiarem zakupu używanego sprzętu. Co sądzicie?
~Arturz
5

dodano: 24 stycznia 2018

Drewno kominkowe gdzie kupic tanio? Witam, Wie ktos moze gdzie w Gdanku mozna kupic drewno takie jak do kominka?...
~LoRd
48

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 11 grudnia 2004

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
25

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry