Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
80

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 12 sierpnia 2017

zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? nowy temat widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
8

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 19 września 2018

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? nowy temat Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
21

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 30 grudnia 2017

Ekspres do kawy jaki??? nowy temat Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
37

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 14 listopada 2015

Odkurzacz wodny - opinie nowy temat Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi...
~anka
19

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 lutego 2013

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea nowy temat Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
50

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 31 lipca 2013

Dobrej jakości ręczniki? nowy temat Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są...
karolina_ka
29

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 19 stycznia 2015

Dzbanek filtrujący do wody? nowy temat Czy możecie podpowiedzieć jaki dzbanek z filtrem do wody kranowej najlepiej...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 23 lipca 2021

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? nowy temat Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
72

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Przestroga przed Komandorem SA. Pomorze Bardzo nierzetelna firma. Przestrzegam potencjalnych klientów przed...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 lipca 2021

gdzie kupić rolety Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
50

dodano: 27 listopada 2008

Regały magazynowe gdzie kupić? Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20...
julita.glinka
12

dodano: 29 września 2014

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
87

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 czerwca 2013

drzwi wewnętrzne. białe? zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
33

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 10 lutego 2014

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można...
~K.M
38

dodano: 4 grudnia 2011

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy...
~Kasia
22

dodano: 18 stycznia 2016

Klasyczne drzwi Wyjątkową ofertę drzwi zdecydowanie ma w swojej ofercie firma Veyna....
moderamonia
-

dodano: 29 czerwca 2021

Drzwi nowoczesne Korzystałam z firmy Veyna, oferuje piękne nowoczesne drzwi o wyjątkowym...
~moderamonia
-

dodano: 29 czerwca 2021

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
33

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 26 września 2013

Odkurzacz jaki ? Podpowiedzcie mi proszę jaki odkurzacz kupić? Na co warto zwrócić uwagę.
~Matyldak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry