Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jaki osprzęt elektryczny nowy temat stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
91

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 10 kwietnia 2013

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
36

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? nowy temat Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup...
~Poszukiwacz
36

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 27 maja 2012

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? nowy temat Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
56

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 czerwca 2013

MEBLO-RAND ELBLAG CZY KTOS MA ICH KUCHNIE? nowy temat Witam,ceny sa super..ale czy ktos ma ich meble jak z jakoscia?
~krystyna
4

dodano: 26 maja 2016

Unik szary nowy temat Kupiłam 2 miesiące temu Unik szary w Castoramie. Skręcenie mebli ok. Niestety...
~anonim
-

dodano: 14 stycznia 2019

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
144

dodano: 21 lipca 2014

Meble na Wymiar Gdańsk, Pruszcz Gdański, Pszczółki nowy temat Szukam właśnie dobrej jakości mebli które spełniły by wszystkie moje...
~Meblowy fan
-

dodano: 11 stycznia 2019

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
30

dodano: 5 maja 2015

klamki do drzwi [sklep] - gdzie? nowy temat Witajcie, Szukam sklepu z szerokim asortymentem klamek i zamków do drzwi....
~GD
7

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 23 czerwca 2016

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? nowy temat Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
21

dodano: 14 stycznia 2015

Kuchnia- meble modułowe nowy temat Mam ustawną kuchnię.Czeka mnie jej remont i wymiana mebli. Niestety nie stać...
~Iwona
1

dodano: 30 grudnia 2018

Drewno kominkowe w małych ilościach (max 1m3) - gdzie? nowy temat Witam, mam kominek bardziej dekoracyjnie ewentualnie do "dogrzewania". Nie...
~mgmg
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 grudnia 2018

Wiertarko-wkrętarka :) nowy temat Cześć :) Szukam dobrej wkrętarki do użytku domowego (plus prace w ogrodzie,...
~M.
1

dodano: 6 listopada 2017

Debina nowy temat Debina po 150 za m3 Sosna po 80zl Oraz pellet po 350 zl tona z trocin...
~Oktawian
-

dodano: 29 grudnia 2018

Drewno kominkowe debina nowy temat Witam chetnie nawiążę współpracę z osobami zainteresowanych zakupem drewna...
~Oktawian
-

dodano: 29 grudnia 2018

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? nowy temat Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
27

dodano: 26 września 2013

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie nowy temat Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
49

dodano: 18 września 2014

Drzwi wewnętrzne nowy temat Witam,jakie drzwi wewnętrzne polecacie-posiadacie-chwalicie sobie ?gdzie...
user_138018298979
4

dodano: 21 marca 2015

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie nowy temat Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
26

dodano: 25 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry