Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
59

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Jaki ekspres na kapsułki? nowy temat dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem...
asienkaj
21

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 24 listopada 2014

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
75

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 8 czerwca 2016

Robot sprzątający, polećcie coś dobrego :) nowy temat Poszukuje robota sprzątającego, raczej bez opcji mopowania. Słyszałam dużo...
nulka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 listopada 2020

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie nowy temat Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
60

dodano: 18 września 2014

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? nowy temat Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup...
~Poszukiwacz
50

dodano: 27 maja 2012

Wyposażenie łazienki byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
15

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 15 października 2017

Wyposażenie restauracji Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
49

dodano: 5 maja 2015

Jakie macie płyty indukcyjne - pomóżcie? Stoję przed wyborem płyty indukcyjnej. Nigdy nie korzystałam z indukcji i nie...
~wiola1
28

dodano: 22 stycznia 2015

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
68

dodano: 12 czerwca 2013

naklejka/fototapeta na ścianę w kuchni - pytanie dziewczyny, orientujecie się moze, czy wszystkie naklejki/fototapety nadają...
Asiunia
10

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 września 2011

tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie...
Aniouka
18

dodano: 25 sierpnia 2011

Meble kuchenne od kogo i za ile ? Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić...
~piotr
22

dodano: 16 maja 2017

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
48

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 31 lipca 2013

Odkurzacz wodny - opinie Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi...
~anka
18

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 17 lutego 2013

Bosch Nie polecam pralki firmy BOSCH posiadam ją od 4 m-cy podczas wirowania buczy...
~Netka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 października 2020

gdzie kupić rolety Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
43

dodano: 27 listopada 2008

Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne...
~Dr. Quinn
23

dodano: 23 września 2012

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
187

dodano: 21 lipca 2014

elektryczna suszarka na pranie szukam opinii na temat elektrycznej suszarki na pranie. Chodzi o taką...
~suszarka
-

dodano: 6 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry