Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ??? nowy temat dziewczyny mam ograniczone finanse,muszę na wiosnę kupić 3 sprzety do kuchni...
~NOWA
35

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 3 lutego 2012

Ekspres do kawy jaki??? nowy temat Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
17

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 14 listopada 2015

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
41

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 8 czerwca 2016

jaki laptop kupic ? nowy temat Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy...
~mirek
8

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 9 października 2017

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
23

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 12 sierpnia 2017

sprzęt AGD firmy TEKA nowy temat Witam serdecznie, proszę o opinie na temat sprzetów AGD firmy TEKA !!!...
~DDD
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 31 października 2016

Szafa z drzwiami przesuwnymi nowy temat Mamy 3pokoje i trójkę dzieci 9 4 2lata. Wkrótce wprowadzimy się do tego...
~anonim
2

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 19 marca 2019

zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? nowy temat widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
3

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 19 września 2018

Wiertarko-wkrętarka :) nowy temat Cześć :) Szukam dobrej wkrętarki do użytku domowego (plus prace w ogrodzie,...
~M.
4

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 6 listopada 2017

Meble kuchenne - trójmiasto nowy temat Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje...
~Marta
65

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 11 stycznia 2011

Obróbka metali Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa...
~jerzyk
3

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 marca 2019

Meble do salonu Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy produkującej solidne meble. Wybieram się...
~Weronika
2

dodano: 13 marca 2019

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
29

dodano: 25 kwietnia 2014

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
34

dodano: 4 lutego 2013

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
24

dodano: 14 stycznia 2015

Co wybrać. Szafę Komandora, czy Ikea Pax? Proszę o radę, Szafa pod zabudowę z Komandora miałaby być 2 metrowa i...
~amelia
17

dodano: 14 lutego 2016

Wyposażenie łazienki byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
3

dodano: 15 października 2017

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
148

dodano: 21 lipca 2014

Antena do tv cyfrowej Witam wszystkich, mam pytanko jako ze kopnąłem w tyłek UPC bo więcej dają...
~3miast
8

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 lipca 2013

chrzciny Prezent czy kasa w koperte? Co robiliscie?
~kaska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry