Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? nowy temat widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
0

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 19 września 2018

co sądzicie o kieleckiej fabryce mebli? nowy temat Witam, Czy kupował ktoś meble z Kileckiej Fabryki Mebli? Słyszałam o nich...
~Basia
0

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 września 2018

Szukam nowej szafy nowy temat Poszukuję dobrej i przede wszystkim solidnej szafy do sypialni :) Ostatnia...
rregina
5

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 24 lipca 2018

Poduszki dekoracyjne do salonu nowy temat Hej Co sądzicie o takich dodatkach jak poduszki dekoracyjne?
~anonim
0

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 września 2018

Krzesła ikea henriksdal nowy temat czy ktoś posiada te krzesła? kiedyś chodziła opinia ,że siedziska bardzo...
~Julka
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 6 września 2018

Łóżko z litego drewna - gdzie kupię? nowy temat Jak w temacie, czy orientujecie się gdzie sprzedawane są ramy łóżka w litego...
AgaaR
16

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Wyposażenie restauracji Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
23

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 5 maja 2015

Ekspres do kawy jaki??? Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
17

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 14 listopada 2015

wymiary wyspy kuchennej Jakie macie duże wyspy kuchenne ? jaka długość i szerokość ?
~WW
0

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 4 września 2018

nowa umywalka -tanio sprzedam https://ogloszenia.trojmiasto.pl/wyposazenie-wnetrz/nowa-umywalka-nablatowa-o...
polanka
0

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 3 września 2018

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
43

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 8 kwietnia 2011

meble agata czy ktos zamawiał u nich meble (matarnia)?? jak długo czekaliście na dostawe?...
gosiksz
85

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 16 stycznia 2008

worek sako Zamierzam zakupić worek sako, czy możecie mi polecić sprawdzoną firmę, model,...
~pp
13

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 20 października 2013

jaki laptop kupic ? Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy...
~mirek
6

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 9 października 2017

meble wysokiej jakości Zdecydowanie polecam kielecką fabrykę mebli. Mają ciekawą ofertę i ich meble...
~Lukas
0

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 28 sierpnia 2018

lodówka z no forst, czy bez? Moja obecna lodówka dobija mnie na całego. Woda ścieka wszędzie, szron osadza...
~asia
8

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 19 listopada 2012

Ikea do salonu ? Witam, Ostatnio noszę się z zamiarem remontu a zarazem odświeżenia salonu....
czekolada2406
2

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Urządzanie łazienki Witam, Planuję remont łazienki i bardzo spodobał mi się jeden z zestawów...
~Zuzka
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

Impregnacja kabiny prysznicowej Kupiłem ostatnio kabinę prysznicową robioną pod wymiar za która zapłaciłem...
~Rafał
0

jaki osprzęt elektryczny stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
87

dodano: 10 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry