Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kora sosnowa - gdzie? nowy temat Może ktoś się orientuje gdzie w można nabyć korę sosnową w większych...
~q.
6

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 lipca 2009

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? nowy temat Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
35

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 września 2013

Umowa z projektantem wnętrz nowy temat Umowa z projektantem wnętrz. Na co warto zwrócić uwagę? Co warto zawrzeć?
~Brake
1

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 22 października 2021

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? nowy temat Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
24

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 grudnia 2017

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? nowy temat Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
94

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 12 czerwca 2013

kosz na odpady nowy temat Hej, zastanawiam się jaki kosz na odpady kupić do mojego świeżo wybudowanego...
wiwo12
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 21 października 2021

drzwi nowy temat dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic
~pawel
8

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 3 lutego 2014

Meble z KFM nowy temat Szczerze polecam ich. Mam od nich meble w salonie kupione kilka lat temu i do...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 20 października 2021

zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
15

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 19 września 2018

Czym wykańczaliście płaski dach Witam. Co polecacie jako materiał na izolacje przeciw wilgociowa pod...
~honer
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 18 października 2021

Jaki stolik kawowy Jaki stolik kawowy pasuje do narożnika i małego nowoczesnego wnętrza:-)proszę...
~Waiki
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 18 października 2021

Plyta indukcyjna samsung na której płycie można gotować we wszystkich garnkach
~anonim
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 17 października 2021

Ekspres do kawy jaki??? Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
38

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 listopada 2015

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
85

dodano: 12 sierpnia 2017

Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),...
~Asia
7

dodano: 7 sierpnia 2016

zabudowa kaloryfera http://www.meble.vox.pl/minideco_8/ na podanym zdjęciu jest zabudowa z...
~Natalia
7

dodano: 27 maja 2011

gdzie kupić rolety Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
55

dodano: 27 listopada 2008

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup...
~Poszukiwacz
55

dodano: 27 maja 2012

Klimatyzator Witam, Z racji nadchodzących upałów zdecydowałem się na zakup klimatyzatora...
~anonim
4

dodano: 7 czerwca 2020

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
77

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry