Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Co wybrać. Szafę Komandora, czy Ikea Pax? nowy temat Proszę o radę, Szafa pod zabudowę z Komandora miałaby być 2 metrowa i...
~amelia
19

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 14 lutego 2016

Jakie macie płyty indukcyjne - pomóżcie? nowy temat Stoję przed wyborem płyty indukcyjnej. Nigdy nie korzystałam z indukcji i nie...
~wiola1
19

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 stycznia 2015

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
44

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 8 czerwca 2016

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
35

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 5 maja 2015

Nowoczesne meble gdzie kupić? nowy temat Witam, Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie. Chcielibyśmy je urządzić w...
~Martyna
7

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 2 marca 2015

Firany, zasłony - gdzie? Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi...
~aga
5

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 24 stycznia 2015

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
149

dodano: 21 lipca 2014

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można...
~K.M
24

dodano: 4 grudnia 2011

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy...
~Kasia
15

dodano: 18 stycznia 2016

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
60

dodano: 12 czerwca 2013

Ekspres do kawy jaki??? Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
22

dodano: 14 listopada 2015

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
48

dodano: 8 kwietnia 2011

jaki piec wybrać do domu? Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
66

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
26

dodano: 12 sierpnia 2017

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
11

dodano: 30 grudnia 2017

Gdzie kupię porządne garnki na indukcje w Trójmieście ? Witam jak w temacie szukam sklepu/hurtowni z dobrymi garnkami na indukcje...
~Arek
2

dodano: 21 grudnia 2018

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
25

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 14 stycznia 2015

Dobry nawilżacz powietrza Szukam od dłuższego czasu czegoś naprawdę dobrego, jeśli ktoś chciałby...
~ankietatrojmiasto@wp.pl
-

dodano: 30 kwietnia 2019

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
31

dodano: 25 kwietnia 2014

Drewno kominkowe gdzie kupic tanio? Witam, Wie ktos moze gdzie w Gdanku mozna kupic drewno takie jak do kominka?...
~LoRd
49

dodano: 11 grudnia 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry