Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? nowy temat Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie...
Aniouka
17

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Obróbka metali nowy temat Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa...
~jerzyk
13

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 13 marca 2019

Wyposażenie łazienki nowy temat byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
11

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 15 października 2017

Materac nowy temat Z mężem urządzamy sypialnię i w sumie wybraliśmy już większość mebli ale...
~Czesia
3

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 8 maja 2020

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? nowy temat Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy...
~Kasia
20

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 18 stycznia 2016

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
42

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Rolety zaciemniające nowy temat Kochani, poszukuje rolety zaciemniającej, która nie przepuści ani troszke...
~Armilda
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 maja 2020

Udogodnienia do domu i ogrodu nowy temat Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby...
~Dromist
-

Łąka kwietna nowy temat Witam może wiecie gdzie kupić nasiona kwietnia łąka a dużej ilości na 24 ha
~Formals
-

jaki osprzęt elektryczny nowy temat stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
93

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Gdzie w Gdyni kupić tanio firanki nowy temat Witam, chciałam zapytać gdzie w Gdyni można kupić niedrogo fajne firanki?
~Ann.
6

dodano: 28 stycznia 2017

Ekspres do kawy jaki??? nowy temat Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
31

dodano: 14 listopada 2015

Stoisko targowe nowy temat Potrzebuje stoiska targowego na różnego rodzaju targi okolicznościowe, dni...
~anonim
1

dodano: 16 maja 2020

Nawóz do trawnika nowy temat Proszę polećcie dobry nawóz do trawnika pod tuje też coś sprawdzonego by się...
~Samina
1

dodano: 20 maja 2020

Umeblowanie mieszkania nowy temat Ludziska, będę urządzał mieszkanie i zastanawiam się jakie meble mam sobie...
~ąę
10

dodano: 21 grudnia 2017

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
181

dodano: 21 lipca 2014

Akcesoria kuchenne nowy temat Mam pytanie jakie garnik polecacie, na rynku jest ich masa, a ja kupując...
~mycha 88
7

dodano: 24 października 2014

kora sosnowa - gdzie? nowy temat Może ktoś się orientuje gdzie w można nabyć korę sosnową w większych...
~q.
5

dodano: 22 lipca 2009

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie nowy temat Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego...
marjjjan
7

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 17 kwietnia 2018

gdzie kupić rolety nowy temat Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
41

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry