Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie kupić krzesła nowy temat Szukam dobrego sklepu z krzesłami do mieszkania. Doradzicie gdzie warto się...
~Sylverke
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 13 grudnia 2019

Umeblowanie mieszkania nowy temat Ludziska, będę urządzał mieszkanie i zastanawiam się jakie meble mam sobie...
~ąę
9

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 grudnia 2017

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
50

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 8 czerwca 2016

Ekspres do kawy jaki??? nowy temat Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
24

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 14 listopada 2015

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
61

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 czerwca 2013

drzwi wewnętrzne. białe? zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
29

dodano: 10 lutego 2014

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
163

dodano: 21 lipca 2014

Wyposażenie łazienki byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
8

dodano: 15 października 2017

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
28

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 26 września 2013

Obróbka metali Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa...
~jerzyk
9

dodano: 13 marca 2019

meble do pokoju dla dzieci Poszukuje meble do pokoju dla dziecka czy ktoś mogł by cos polecic ?? Mam...
karolinaS2008
18

dodano: 27 marca 2012

Jaka kosiarka do trawy? Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic...
sanszajn
21

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 11 czerwca 2013

zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 września 2018

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
58

dodano: 8 kwietnia 2011

Co sądzicie o materacach termoelastycznych? Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu materaca termoelastycznego...
~JaceQ
2

dodano: 4 listopada 2019

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można...
~K.M
26

dodano: 4 grudnia 2011

Zmiana kuchenki gazowo-elektrycznej Chcę wymienić kuchenkę gazowo-elektryczną. Przy zakupie obecnej (8 lat temu)...
~ona w potrzebie
2

dodano: 25 października 2019

jaki laptop kupic ? Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy...
~mirek
10

dodano: 9 października 2017

Wyposażenie restauracji Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
39

dodano: 5 maja 2015

Nowoczesne modne krzesła - gdzie? Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z...
~makarenka
17

dodano: 25 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry