Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? nowy temat widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
31

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 19 września 2018

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
116

dodano: 8 czerwca 2016

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
107

dodano: 12 sierpnia 2017

drzwi nowy temat dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic
~pawel
18

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 3 lutego 2014

Jaka kosiarka do trawy? nowy temat Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic...
sanszajn
35

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 11 czerwca 2013

jaki piec wybrać do domu? nowy temat Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
91

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 sierpnia 2014

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
53

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 31 marca 2017

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? nowy temat Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?
~ania
47

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 14 stycznia 2015

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? nowy temat Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można...
~K.M
53

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 4 grudnia 2011

Gdzie kupię solidną szafę? nowy temat Gdzie kupię solidną szafę białą najlepiej o wym (lub podobne) 220wys x 160 x...
amadzia5
21

dodano: 20 stycznia 2015

Wyposażenie restauracji Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
58

dodano: 5 maja 2015

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup...
~Poszukiwacz
68

dodano: 27 maja 2012

gdzie kupić rolety Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
71

dodano: 27 listopada 2008

Meble castorama Nie polecam do samodzielnego montażu chyba że stolarzem ktoś jest
~Daniel
-

dodano: 23 czerwca 2022

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
33

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 grudnia 2017

Firany, zasłony - gdzie? Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi...
~aga
14

dodano: 24 stycznia 2015

OMG!OMG! OMG!OMG! OMG!OMG!
~Bruceunare
-

dodano: 22 czerwca 2022

Materace Alvare Witam serdecznie Rzadko udzielam się na forum ale pomyślałam, że warto...
~Rachel
2

dodano: 17 grudnia 2021

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
37

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 25 kwietnia 2014

zabudowa kaloryfera http://www.meble.vox.pl/minideco_8/ na podanym zdjęciu jest zabudowa z...
~Natalia
8

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry