Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Meble do salonu Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy produkującej solidne meble. Wybieram się...
~Weronika
6

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 marca 2019

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
44

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 31 lipca 2013

gdzie kupić rolety Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione...
~asia_
39

dodano: 27 listopada 2008

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
174

dodano: 21 lipca 2014

Jakie meble do salonu ? Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
52

dodano: 8 czerwca 2016

meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte...
aliszjaaa
15

dodano: 25 sierpnia 2014

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
64

dodano: 8 kwietnia 2011

Regały magazynowe gdzie kupić? Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20...
julita.glinka
9

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 września 2014

Wyposażenie restauracji Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
41

dodano: 5 maja 2015

Jaka zmywarka do bardzo brudnych naczyń ? Jaką zmywarkę polecacie do dużej ilości naczyń, żeby domywała bardzo brudne...
~krysia
7

dodano: 19 grudnia 2016

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
30

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 września 2013

zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
5

dodano: 19 września 2018

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
54

dodano: 18 września 2014

Dobrej jakości ręczniki? Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są...
karolina_ka
22

dodano: 19 stycznia 2015

Obróbka metali Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa...
~jerzyk
11

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2019

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
41

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Meble verte Elblag Nie polecam mebli kuchennych z verte. Nie potrafią dobrze wymierzyć. Później...
~Meble
1

dodano: 11 lipca 2019

lodówka z no forst, czy bez? Moja obecna lodówka dobija mnie na całego. Woda ścieka wszędzie, szron osadza...
~asia
9

dodano: 19 listopada 2012

Pralko suszarka Samsung Nie polecam. Ubrania wyjęte z suszenia są wilgotne, trzeba albo wywieszać na...
~anonim
-

dodano: 18 stycznia 2020

Ekspres do kawy jaki??? Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
30

dodano: 14 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry