Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wyposażenie łazienki nowy temat byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
13

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 października 2017

jaki osprzęt elektryczny nowy temat stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
95

dodano: 10 kwietnia 2013

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
186

dodano: 21 lipca 2014

Materac nowy temat Z mężem urządzamy sypialnię i w sumie wybraliśmy już większość mebli ale...
~Czesia
4

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 maja 2020

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] nowy temat Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
37

dodano: 4 lutego 2013

Jaki materac z twardością H2/H3 do 5tyś? nowy temat Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was zapytanie, planuję kupić porządny...
~Filipiak
2

dodano: 20 października 2018

MATERAC! Jaki najlepszy ;] nowy temat Mam dużo pytań, ale nie będę pytała o materac w pytaniu o smoczki ;) Wiec...
Fabiankowa
7

dodano: 18 września 2010

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
48

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 sierpnia 2017

drzwi nowy temat dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic
~pawel
5

dodano: 3 lutego 2014

Dobrej jakości ręczniki? nowy temat Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są...
karolina_ka
26

dodano: 19 stycznia 2015

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
71

dodano: 8 czerwca 2016

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? nowy temat Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
15

dodano: 30 grudnia 2017

Ekogroszek nowy temat Witam, Czy ktoś może mi polecieć dobry i sprawdzony skład opału? Szukam...
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Ogrodzenie działki nowy temat Zastanawiam się w jaki sposób w miarę szybko i szczelnie można ogrodzić...
~7element
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Odkurzacz wodny - opinie nowy temat Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi...
~anka
17

dodano: 17 lutego 2013

Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? nowy temat Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont...
agusia-gdansk
18

dodano: 22 września 2011

Ekspres do kawy jaki??? nowy temat Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe....
~kalka
33

dodano: 14 listopada 2015

Jaka maszyna do szycia? nowy temat Poradźcie, proszę, jaką maszynę do szycia kupić? Jakąś cichszą i do prostego...
~anonim
-

dodano: 9 sierpnia 2020

~basiula
4

dodano: 12 listopada 2013

Klimatyzator nowy temat Witam, Z racji nadchodzących upałów zdecydowałem się na zakup klimatyzatora...
~anonim
3

dodano: 7 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry