Widok

Antena pokojowa - brak tv

Banino Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś odbiera tv na zwykłej antenie pokojowej? U mnie jest tak, że jednego dnia odbiera ok a za kilka dni odbiera tylko programy TVP. Nie odbiera ani Polsatu ani TVN.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odbieram na pokojowej, mała antena stojąca ( na taśmie dwustronnej ) na TV. Kilka cm dalej totalny brak sygnału i czarny ekran, a w tym punkcie nawet piksele się nie robią i nie zawiesza się obraz. Poszukaj zasięgu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie też tak było i z tego co czytam na forum u innych także. Często odbierały tylko TVP-y lub TVN-y/Polsaty. Rzadko wszystkie na raz. Wywal antenę na zewnątrz budynku. Najlepiej tak, by "widziała" maszt w Chwaszczynie. Ja tak zrobiłem i problem zniknął.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo podziwiam każdego kto kupił nowe mieszkanie czy dom i nie wpadł na to, że może będzie chciał kiedyś oglądać TV. Wykończył sobie mieszkanie pięknie, gładzie cuda wianki ale już żeby wpaść na pomysł pociągnąć sobie kabel do anteny i do pokoju to już trudne i teraz trzeba ciągać kable po pokojach albo walczyć z badziewnymi antenami pokojowymi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie sa ido.... w wiekszości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam antenę pokojową na strychu postawioną, do każdego pokoju po 2 kable RTV i splitter od anteny i działa na 100% dla MUX 35 (Polsat, TVN), 37 (dziwne kanały) i 48 (TVP). Oczywiście mam też 5 kabli na komin wyprowadzone ze strychu, 1 dla naziemnej i 4 dla quad konwertera, żeby mieć 2 multiroomy z nagrywarką - powiedzcie czy dobrze myślę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej! To samo mam po 2 przewody na pokój + wyjście sat na zewnątrz, wszystko spotyka się w domu przygotowane pod multiswitch. Wszystko zrobione jeszcze na etapie kładzenia instalacji w dodatku przed developera bo tam im zleciłem i tak zrobili.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytanie do ~rb a jaką masz antenę (nazwa) na której obierasz wszystko ładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
antena dpm dvb t-9020, kupiona w media markt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tunerami DVBT tak jest :) Trochę zabawy ale jak już znajdzie się odpowiednie miejsce to odbiera picuś glancuś :) Polecam poeksperymentować z ukierunkowaniem antenki no i nie zawsze to daje gwarancje odbioru to jest tak jak z telefonią komórkową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie anteny do tv naziemnej polecacie?, czy jest ktoś lub firma co instaluje w Baninie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Satfun.pl polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idealne to te z wyjsciem na wielomodowy swiatlowod. Koncentryki i coaxiale to stara technologia obecnie da sie jednym wielomodem muscic do 10 satelit w hd i nieskaczenie wiele tv naziemnej. Rozwiazuje to problemy tych pajeczyn antenowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zbyt mocny sygnał. to wszystko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

do góry