Widok

Antenko i Dalilku

Co u Was słychać bo już dawno nie mieliśmy z Wami żadnego kontaktu? My w sobotę mieliśmy ślub. Pozdrowienia dla Was bardzo serdeczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IWO

Wlasnie wczoraj wrocilam z Trojmiasta.To co sie dzieje na plazy w Sopocie to rzeczywiscie SKANDAL.Brud syf i malaria.W promieniu 1km zero toalety za wyjatkiem oczywiscie tych dwoch zamknietych na klodke nie liczac pubow.Sopot nie moze wobec powyzszego byc sercem Trojmiasta!!.Poza tym malo lawek a jesli sa to obdrapane i brudne.Ludzie zrobcie cos z tym swoim syfiejacym Sopotem!!!Do tego wszystkiego ceny jak z kosmosu!!I co to za kurort?Ktory zreszta schodzi na psy!!TYLKO SIE WSTYDZIC!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejq!!Jak miło widzieć Twoj wpis tylko CO TY TU ROBISZ??Czemu nie idziesz:)?Czegoś tu nie rozumiem, ale w takim razie muszę wysłać Ci mój list(bój się bo jest maxymalnie gruby:))Ale wiesz tłumaczenie się trochę mi zajęło;)Jutro wracają moi rodzice a dom jest w stanie hmmm nienajlepszym:DAle co tam, w piątek jadę w góry i już się nie mogę doczekać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

natal

to przed chwilą było oczywiście do fate a teraz pora na specjalne pozdrowienia dle Ciebie drogi Natalu, następna BAZUNA z przyjemnością, ale na pewno nie pozwolę ci tyle spać.Aha!!I jeszcze mam dla was szokującą wiadomość-NIE PIJĘ!!Wiem, wiem-jesteście ze mnie dumne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RZABA

No teraz to już wiemy co się z Tobą działo. Ale nie da się ukryć, że pół Chyloni mówi na Was czarne stopy. Przynajmniej wiadomo o kogo chodzi. My w środę wyjeżdżamy na Wielkopolskę więc spotkanie można uskuteczniać po naszym powrocie.Ciekawe kiedy u nas będzie normalnie wyglądać? Kiedy z pokoju znikną te wielkie kartony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heh...

"Kolejny dzień
przepełznął obok
samotny
niechciany
nic nie zmieniając
nic
oprócz daty..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostro Klempo

W takim razie zycze milej podrozy i do zobaczenie po waszym powrocie
Jak spotkasz w swojej okolicy dziadka "sztazi" to go pozdrow ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KOTLES!!!!

To na pewno jakies zrobnienie od kotlecik. Slinka mi cieknie. Kotleciku, odezwij sie jeszcze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RZABA

Mrowki jeddnak jakos sobie radza. Pewnie dlatego wszyscy tak sie ich boja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj

auuu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uuuuu....

Hjooouuuu.....mrrrrrrrrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mrrrrrrrrrrrr

mrauk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworki

moga byc i stworki......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A.

fajne wiersze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A. -zaklęcie-

Piszesz tak smutnie ...... niech lato zapachem kwiatów i barw szalne, otoczy Cię i..... w spełnionych marzeń uniesie złocistą stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem

"Jestem dziecięciem wieku, dziecięciem niewiary
i zwątpienia
po dziś dzień, a nawet wiem o tym do grobowej deski.
Ileż strasznych mąk kosztowało i kosztuje mnie teraz
owo pragnienie wiary,
które jest tym silniejsze w duszy mojej,
im więcej jest we mnie dowodów przeciwnych.
Jednakże Bóg zsyła mi niekiedy chwile,
w ktorych jestem
absolutnie spokojny. W owych chwilach kocham ludzi
i dochodzę do wniosku, że mnie również kochają.
W takich chwilach ukształtowałem sobie symbol wiary,
w którym wszystko jest dla mnie jasne i święte.
Ów symbol jest bardzo prosty, oto on: wierzyć,
że nie ma nic piękniejszego, głębszego,
sympatyczniejszego,
rozumniejszego, odważniejszego, i doskonalszego
od Chrystusa
i z żarliwą miłością mówić sobie, że nie tylko nie ma,
lecz nie może być. Więcej, gdyby mi ktoś udowodnił,
że Chrystus jest poza prawdą, i rzeczywiście tak było,
że prawda jest poza Chrystusem, to wolałbym pozastać z Chrystusem niż z prawdą".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

"Nigdy nie dowiesz się
o kimś za tobą o krok,
kimś kto pokochał cię
i upadł w mrok...
Bo mu zabrakło słów
na opis tej burzy w niej,
bo zbyt mocno czuła,
że już jesteś z kimś.
Nigdy nie powiesz nic,
gdy zabraknie jej,
gdy przestanie żyć,
umknie tobie to...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wielbiciel...

dziekuje, milo ze ktos zawiesi na nich swoj wzrok choc na chwilke...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Studentom zycze...

W takie piekne lato wszystkim studentom zycze z calego serca aby wreszcie zostanli wcieleni do armii, oczywiscie oprocz tych co maja kat. niesprawnych fizycznie i umyslowo czyli podludzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W

coz moge powiedziec...
dziekuje za dobre checi...
moze kiedys sobie zasluze na to by owe zaklecie sie spelnilo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

x

A ja i tak jestem biednym i samotnym plazem.......................................................................................................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry