Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam, bardzo miła obsułga wątek zamknięty Korzystałam ostatnio z usług Invicty. Naprawdę polecam to miejsce, pomimo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

makijaz permanentny brwi - super wątek zamknięty Pani Dominika jest super w tym co robi! Mialam robione brwi, nie moglam...
~Maryla Pawlowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Super wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Narzędzia wysterylizowane a kosmetyczka miała...
~Inka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Powiększanie ust wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym u dr Sajnóg, po...
~Patrycja
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2013

usuwanie kurzajki wątek zamknięty Pani dermatolog uznała, ze kurzajka nie nadaje sie do usunięcia laserowego i...
~Pani
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

Idealnie! wątek zamknięty Po wielu wizytach w różnych gabinetach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Kosmetyczka wątek zamknięty Polecam panią Wiolę - to co zrobiła z moimi brwiami to cud!!
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

dr Bartocha wątek zamknięty polecam bardzo sympatyczna Pani dr likwidowała mi naczynka na twarzy - mój...
~Bożena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

makijaż permanentny wątek zamknięty Polecam p. Wiolę zafundowałam sobie makijaż górne kreski przed Sylwestrem...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

polecam wątek zamknięty dawno nie widziałam tak oryginalnego z pomysłem a zarazem prestiżowego...
~Polka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Zadowolone wątek zamknięty W klinice korzystalysmy z uslug dermatologa dr Malgorzaty Zyry. Sposob bycia...
~Grazyna z corka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona , że wybrałam tą klinikę. Bardzo się bałam ,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Super! Polecam! wątek zamknięty skorzystałam z promocji happy mondays i wyszło bardzo tanio, robiłam makijaż...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

makijaz permamentny wątek zamknięty zrobiłas sobie pierwszy raz czarne kreski na górnej powece i jest super :)...
~iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

polecam ! wątek zamknięty Miło, nastrojowe i przede wszystkim profesjonalnie !
~martarz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

usuwanie zmarszczek - dr Sajnóg der Kinderen wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z usług tego lekarza i mogę z czystym sumieniem...
~kilka_37
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Gabinet kosmetyczny wątek zamknięty Korzystałam z usług w gabinecie kosmetycznym.Jestem bardzo zadowolona przede...
~M
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Znowu jestem zadowolona (bardzo) wątek zamknięty Korzystałam już z kliniki wcześniej, teraz skorzystałam z promocji happy...
~monia zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Bylam co prawda dopiero na jednym zabiegu ale ze wzgledu na to ze mieszkam w...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Polecam dr Oleszczuk wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, miły personel i świetni lekarze. polecam...
~olenka_la
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry