Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz Kosek Pierwsza bitwa z PKO BP wygrana!!! BTE na ponad 500 000 oddalone w całości i...
~Grzegorz Kosek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 października 2019

Grzegorz Kosek Pierwsza bitwa z PKO BP wygrana!!!BTE na ponad 500 000 zł oddalone i bank...
~Grzegorz Kosek
-

dodano: 3 października 2019

Magdalena - opinia Serdeczne polecam. Dzięki ich pomocy udało się skutecznie odwołać od nakazu w...
~Magdalena
-

dodano: 26 września 2019

Anna W. - opinia W 2000 roku zaciągnęłam kredyt hipoteczny w banku PBK. Kredyt ten spłacałam....
~Anna W.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 lipca 2019

p o l e c a m ! Dziękuję! Zwróciłem się o pomoc do AntyWindyk, kiedy w ciągu roku otrzymałem...
~MM / BB
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 kwietnia 2019

I nie mam długu! Super! Polecam! Kancelarię znalazłem w sieci, kiedy zacząłem interesować się...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 marca 2019

Rewelacja! Na antywindyk.pl napotkałem się przez moje poszukiwania w internecie,...
~Błażej
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 6 marca 2019

Raiffeisen, Alior bank, Plus bank Z pewną dozą nieufności napisałam do firmy Antywindyk, na którą natknęłam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 lutego 2019

Teresa Firma AntyWindyk , to najlepsza i najskuteczniejsza Firma Prawnicza jaką...
~Teresa
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 stycznia 2019

Profesjonalizm!! Ogromna wdzięczność :) Witam, Na stronę Kancelarii trafiłem przez przypadek i w ostatniej chwili,...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 grudnia 2018

Życie przestało być udręką- znów stało się piękne i nabrało kolorów Powiedzieć, że odmieniają życie to za mało... pozwalają je odzyskać i...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2018

Polecam!!!! Świetny kontakt, wszystko szczegółowo opisane i wyjaśnione, dopracowany każdy...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2018

wyrazy uznania i wdzięczności jest dla mnie absolutnym szokiem spotkać tak profesjonalną organizację , nie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2018

Sprawa o spłatę 140000 PLN w bonus wierzytelności Witam Chciałbym umieścić jeszcze jedną tym razem krótszą opinię na temat...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2018

Sprawa o spłatę 140000 PLN w bonus wierzytelności w życiu nie przypuszczałem że znajdziemy się z żoną w takiej sytuacji,wiadomo...
~Robert Kubiak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2018

Wygrana Cóz mogę powiedzieć 3 rozprawy dwie nadal sie toczą jedna wygrana( zakończona...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2018

Rewelacja Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo sprawna i efektywna...
~Rufus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2018

Wygrane z Open Finance,Hoist i Getin Noble Bank Dziś od rana żyję 2-gim najpiękniejszym newsem mego życia,na który tak długo...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2018

Wygrali sprawe o 82 tys zl dlugu :))) Po paru probach z prawnikami wylacznie z nazwy mialam w koncu szczescie...
~A.L
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2018

Polecam Najlepsza kancelaria jaka znam. Bardzo "ludzkie" podejscie do klienta. Mam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry