Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojciech - ocena nowy temat Z wielką przyjemnością wystawiam tą opinię i polecam usługi Kancelarii...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 25 kwietnia 2024

piotr jachimowicz - ocena nowy temat Nie szukaj firmy nie oglądaj reklamy co wiele obiecują. Po prostu zgłoś się...
~piotr jachimowicz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Marek - ocena Chciałbym Państwu serdecznie podziękować. Jesteście wybitni. Już na podstawie...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Dawid - ocena Polecam kancelarię za ich profesjonalizm, skuteczność w działaniu i wzorowy...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Ilona - ocena Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie i doradztwo....
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Tomasz Piątczak - ocena Szczerze polecam kancelarię za ich profesjonalizm, skuteczność w działaniu i...
~Tomasz Piątczak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2023

Wiktor - opinia Mimo iż sprawa opiewała na niewielką kwotę, prawnicy z tej kancelarii...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 czerwca 2023

M.M - opinia AntyWindyk jest naprawdę profesjonalną, a przede wszystkim skuteczną...
~M.M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Kuba - opinia Profesjonalna obsługa i duże zaangażowanie w rozwiązanie problemu, a tym...
~Kuba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Dariusz - opinia Bardzo pomocni w załatwieniu mojej sprawy. Szybko , sprawnie i przede...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Justyna Kopanska - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług firmy AntyWindyk.Znalazłam przypadkiem blog...
~Justyna Kopanska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Sandra - opinia Z całego serca polecam. Moje 3 sprawy obsługiwał Pan Mariusz W. Kontakt...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2023

Ewa Warszawa - opinia Moja kolejna wygrana z tą kancelarią, ze spokojem przekazałam dokumenty i...
~Ewa Warszawa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Rafal Mlynski - opinia Serdecznie dziekuje, sprawa wygrana. Pan Mariusz zasluguje na specjalne...
~Rafal Mlynski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Bożena - opinia Jestem pod bardzo dużym wrażeniem za obsługę kancelarii prawnej. Dziękuję...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Łukasz - opinia Kancelaria Prawna Antywindyk pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji. Cztery z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

Anita Kratiuk - opinia Bardzo polecam Kancelarie, kontakt otrzymałam pocztą pantoflową. Mając...
~Anita Kratiuk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Katarzyna z Wrocławia - opinia Moja historia z Kancelarią AntyWindyk zaczęła się, gdy dostałam informację z...
~Katarzyna z Wrocławia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2022

Sebastian B - opinia Z całego serca polecam współpracę z Kancelarią AntyWindyk. Podziękowania i...
~Sebastian B
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Magdalena O. - opinia Bardzo polecam Kancelarie, dzięki pozytywnym opiniom zdecydowałam się zaufać...
~Magdalena O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry