Widok

Antykoncepcja online

Drogie Panie,
Od pewnego czasu sledzę to forum i zauważyłam że bardzo czesto poajwiają się wątki w stylu kupię/sprzedam..... i tu pojawia się nazwa środka antykoncepcyjnego.
To że tabletki antykoncepcyjne i plastry są sprzedawane na receptę to nie jest przypadek czy złośliwośc farmaceutów. To są hormony!
Czy zastanawiałyście się kiedyś nad konsekwencjami niewłaściwie podanych/dobranych hormonów?
Nigdy nie zastanawiałyscie się nad tym że możecie tym zrobić komuś krzywdę? Bo może ta osoba co chce kupić wcale nie zapomniała o wizycie u lekarza. Może lekarz z jakiś powodów nie chce jej tych hormonów zapisać.
Dbając o wasze zdrowie nalegam aby najpierw skontaktować się z lekarzem. Temat jest do ogarnięcia. I tak trzeba chodzić co pół roku- kontrolnie. Lekarze teraz wypisują recepty na kilka opakowań - do nastepnej wizyty. Nie musicie od razu realizować całej recepty. Mozna kupowac co miesiąc po jednym opakowaniu.
Przestrzegam. Z hormonami nie ma żartów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie .... głupota ludzka nie zna granic ... niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

do góry