Widok

Apartamenty Jaśkowa Dolina - opinie i oceny

Apartamenty Jaśkowa Dolina to kameralna zabudowa wielorodzinna położona w górnej części ulicy Jaśkowa Dolina - najbardziej urokliwej części dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku.

Sąsiedztwo historycznej zabudowy willowej z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku w stylu podmiejskich pałacyków oraz położenie na skraju lasu ("Gaj Gutenberga") tworzy niepowtarzalny klimat miejsca.

Zamieszkanie przy ulicy ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

oby tym razem wszystko wyszło!

Na miejscu kupujących poczytałabym o reszcie inwestycji tego dewelopera. (portal; castel; vigo - to ten sam deweloper z tym samym prezesem na czele). Wzgórze Magellana oddane do użytkowania w 2013r. do dziś nie otrzymało ostatecznej decyzji na użytkowanie budynku! Deweloper nie wywiązał się z ilości miejsc postojowych określonych w planie miejscowym (nie wybudował dostatecznej ilości parkingów). Deweloper zmienił nazwe i oferuje nowe budynki. Grubo bym się zastanowiła.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Totalna porażka, życzymy upadku firmie castel

Blok na osiedlu Wzgórze Magellana 12, wspólnota sądzi się z deweloperem.
Jakość wykonania tragedia, biorąc pod uwagę ze miejsca parkingowe na -2, 6 lat po wybudowaniu posadzka nie nadaje się do niczego wszędzie stoi woda, wilgoć niesamowita, leje się z poziomu -1. A co na to Dewelopera: Oczywiście NIC!!! Gratulacje! Nie polecam, wiem ze wykonuje to ten sam kierownik budowy a wiec na pewno będzie tragedia jakościowo-funkcjonalna.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oszczednosci administracji i zarzadu budynku ktoremu sprania trudn0sc normalna eksploatacja budynku brak czysczenia odplywow brak serwisu iwymiany pomp odwadniania garazu brud oszczednosci na ogrzewaniu garazu sucho to pobor pradu utrzymanie stalej temperaturu a co za tym idzie stalej wilgotnosci zarzad stale wylacz wentylacje bo zuzywa prad,,,,,,,.......Przegladu instalacji i probnej ewakuacji p=poz tez nie zrobil a po 8 latach zaniedban nadal winny jest,,,,,,,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

odpowiedz

Informuje ze oba budynki posiadaja ostateczne decyzje na uzytkowanie Deweloper wywiazal siez budowy parkingow zgodna z planem i pozwoleniem na budowe do dnia dzisiejszego ponad 100 miejc jest pustych przez 7lat chec kupna zglosilo jedynie 8 osob .A propo zmiany nazwy, dla kazdej inwestycji nasz banki finansujacy zada powolania odrebnej spolki dzieki temu przeplyw srodkow jest jasny i mozliwy tylko na ta inwestycje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiekszosc firm w tromiescie do kolejnych realizacji zaklada spolki celowe daje to transparentnosc inwestycj ipelna mozliwpsc kontroli przez banki finansujace nazwa musi sie wtedy roznic cala nazwa lub dodanym slowem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA

Deweloper, który dla każdej inwestycji zmienia nazwę i tworzy spółkę celową. Wszystkim zarządza ta sama prezes. Ostatni budynek oddany w 2013 roku - Magellana II do tej pory ma warunkowe dopuszczenie do użytkowania. Deweloper bowiem nie wybudował odpowiedniej ilości miejsc parkingowych.
Lokalizacja sprzedawana jako piękne, zaciszne miejsce położone w lesie...a rzeczywistość wygląda tak, że z braku parkingu w każdym wolnym miejscu stoją dziesiątki samochodów. Deweloper raczej niezbyt skłonny do korespondencji po zakupie mieszkania. Ale to chyba żaden wyjątek.
Poprzednia nazwa: CASTEL
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czas nieplatnych parkingow skonczyl sie z socjalizmem stac cie na samochod to oczywiste jest ze musisz placic za miejsce do parkowania i je sobie zapewnic czyli oplacic a nie blokowac wjazd do budynku i droge
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Układy i układziki

Rzeczywiście potwierdzam absolutna nierzetelność firmy Castel. Wystarczy podjechać na Magellana ponpoludniu zeby zobaczyć kilkadziesiąt aut. To juz chyba trzecie przesunięcie terminu pozwolenia na użytkowanie. Jest również bardzo lekceważąca na jakiekolwiek zapytania ze strony wspólnoty nie wspominając o pojedynczym członku wspólnoty. A i jeszcze jedno nie mamy obecnie możliwości kupna miejsc parkingowych a jedynie wynajmu za Ok 180 zł miesięcznie. Miał byc parking dwupoziomowy a nie ma, miał byc plac zabaw dla dzieci a tez jakos zniknął z projektu i pojawiło się w tym miejscu kilka miejsc parkingowych. Naprawde nie polecam!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry