Widok

Apartamenty w Trójmieście na Sylwestra 2018/2019

Witajcie. Jestem zainteresowany ofertą wynajmu całego apartamentu na Sylwestra od Sun&Snow https://www.sunandsnow.pl/ Czy ktoś korzystał kiedyś z ich oferty? Jakieś uwagi, spostrzeżenia? Dużo o nich czytałem ale jeszcze nigdy nie spędzałem tego dnia w ten sposób. Będę wdzięczny za wszelkie informacje! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co dokładnie Cię interesuje? Polecenie konkretnej rekomendacji? Informacje jak się odbywa proces najmu (jak większość takich miejsc typu Airbnb tylko tu jest taniej). Sun&Snow ma największą ofert apartamentów w Polsce i gwarancję najniższej ceny jak rezerwujesz na ich stronie. po prostu taniej nie znajdziesz danego apartamentu czy pokoju.
Rezerwujesz, płacisz, jedziesz, odbierasz klucze z wyznaczonego miejsca, w opłacie znajduje się kaucja i opłata za sprzątanie (tutaj uwaga, jest to dopisane drobnym drukiem ale to standard, na całym świecie tak jest). Upewnij się gdzie i w jakich godzinach możesz odebrać i zdać klucze. Nic skomplikowanego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sylwester

Szukam partnera na Sylwestra (4 odpowiedzi)

Odezwij się tancerzu 45 , 50 + .Miłoby było gdybyś miał od 180 cm wzrostu wzwyż ,nie miał...

Szukam partnerki na sylwestra (21 odpowiedzi)

Jestem mężczyzną pracującym na pełnym etacie, mam 30 lat, szukam towarzyszki ma wieczór...

Jakis sylwester dla singli? (10 odpowiedzi)

Hej, czy ktos aie orientuje, czy jest gdzies w troimiescie.organizowany Sylwester dla singli? :)

do góry