Widok

Aplikacja mobilna do zarządzania pracami budowlanymi - co o tym myślicie?

Witam. Jestem właścicielem firmy remontowo-budowlanej. Zatrudniam obecnie kilkunastu pracowników. Pracownicy są podzieleni na zespoły i równolegle realizują kilka projektów. Chciałbym usprawnić proces zdalnego zarządzania zadaniami w moim zespole, ułatwić komunikację z pracownikami, a także mieć większą kontrolę nad ich czasem pracy czy postępami w wykonywanych zadaniach.
Ostatnio słyszałem od znajomego o mobilnej aplikacji Xapp. Zainteresowałem się tematem i możliwości, które daje ta aplikacja- wyglądają imponująco. Zanim zdecyduję się na skorzystanie z niej poszukuję jeszcze opinii osób, które w swoich firmach korzystają z tego rodzaju rozwiązań.Będę wdzięczny za opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze możesz się zgłosić do firmy, która jest nastawiona na tworzenie aplikacji mobilnych dla biznesu. Jeśli potrzebujesz apki do zarządzania zasobami ludzkimi to dobrze byłoby określić na jakich funkcjonalnościach Ci zależy. To ważne, żeby dopasować oprogramowanie pod swoją firmę. Taka firma pomoże Ci także nawiązać relacje z klientami albo spersonalizować usługi. Sprawdź software house https://bshub.pl/ Nie musisz korzystać, ale warto rozeznać się w cenach i zakresie usług
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

ogród (16 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

remont w bloku niedziele, święta i 1 stycznia - czy to już chamstwo czy life style? (106 odpowiedzi)

Może tylko nam się to nie podoba? Rozmowa nic nie dała, reszta sąsiadów woli cierpieć w milczeniu...

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

do góry