Widok

żelazko, pralka, odkurzacz

hej, właśnie wprowadzam się do swojego mieszkania. szukam jak w temacie żelazka, pralki i odkurzacza. ktoś coś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź do biedry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z odkurzaczy to mogę Ci polecić Hoover HF18 RXL. mam go od jakiegoś czasu i jest świetny! lekki, bateria starcza żeby całe mieszkanie posprzątać, do tego ma też sporo akcesoriów.auto też nim posprzątane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od kilku lat mam odkurzacz Sencor bezworkowy, sprawuje się świetnie. Jeśli chodzi o żelazko, tutaj nie ma żadnej czarnej magii, bierzesz takie, jakie ci pasuje. Z pralką może być ciężej - musisz zmierzyć miejsce, w którym ma stać, zastanowić się czy ma być ładowana od góry czy od przodu, jakich wymagasz funkcji itd.
___________________________________________________________________
https://www.wovengrass.eu - sztuczna trawa na boisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem przekonana do odkurzaczy bezworkowych. Obecnie mam odkurzacz workowy i jest wygodny. Worki nie są dużą inwestycją, tak więc dla mnie osobiscie o wiele wygodniej jest wymienić worek niż babrać się z usuwaniem z pojemnika zabrudzeń.

Jeśli chodzi o żelazko to polecam postawić na firmę Clatronic:
https://www.clatronic.pl/zelazka/
Aktualnie mam ich żelazko, które poleciła mi moja mama i jestem zadowolona ( mama ma ich żelazko od prawie 6 lat i nic sie z nim nie dzieje). Polecam wybrać również żelazko ze stopą ceramiczną z uwagi na to, ze nie przypala się tak bardzo jak stopa stalowa. Sama jestem zdziwiona jakością żelazka bo w porównaniu do żelazek znanych firm kosztuje grosze a nic się z nim nie dzieje. Początkowo miało być to jedynie żelazko na przetrwanie do nowego mieszaknia, ale na pewno nie bede go tak prędko wymieniała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żelazko to z generatorem pary polecam bo o wiele szybciej się prasuje a juz na pewno firanki czy jakieś marynarki/żakiety
pralkę bez suszarki bo te z suszarkami sa ponoć bardziej awaryjne
natomiast jeśli odkurzacz to roomba - nie ma nic lepszego niż odkurzacz automatyczny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam iść do sklepu z elektroniką, takich nie brakuje. W sieci można też sprawdzić różne oferty i porównać także urządzenia między sobą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam nie dawno pralkę i osobno suszarkę BEKO. Te same modele i kolorystyki żeby fajnie w łazience wyglądało. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. W sieci było dużo dobrych komentarzy o tych modelach i też jestem zadowolona.

Co do sklepu to w media expert obsługa słabo wykształcona, nie wiele potrafią poradzić. W media markt o wiele lepiej. Obsługo wszystko potrafiła opowiedzieć i co lepiej pralkę czy suszarkę włączają i pokazują co i jak działa, jakie ma bajery itd. I tam zrobiliśmy zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam taki automatyczny robot sprzątający. Mój kosztowal 300 zł i równiez dobrze się sprawdza.a
Uruchamiam go sobie co 2 dzień oraz dobrze sobie radzi ze sprzątnięciem podstawowego kurzu oraz paprochów z podłogi. Mopuję samodzielnie (wolę samodzielnie to zrobić bo jest to dokładniejsze, robot raczej w każdy kącik nie dojedzie).
Zamawialam od Tessy:
https://www.teesa.pl/pl/c/Odkurzacze/73

Dodatkowo mam od nich odkurzacz akumulatorowy ( lepiej sprawdza sie w domu w którym są schody bo nie trzeba ze soba nosić standardowego ciężkiego odkurzacza).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz zwierzęta? Dzieci? Musi być cichy? Do jakich powierzchni ? Odpowiedz sobie na te pytania, z jednych firm jakie polecam to Zelmotor ( na stronie jest ich katalog https://zelmotor.com/ ). Odkkurzacze mają bardzo ciche, osobiscie drazni mnie sytuacja w której odkurzacz jest bardzo głośny i podczas odkurzania nie można nawet porozmawiać. Nie bierz bezprzewodowego, no chyba że masz małą powierzchnię do odkurzenia.

Lepsze moim zdaniem są workowe - czyszczenie bezworkowego jest problematyczne. A tak wymieniasz worek i po sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj w tych sieciowych sklepach rtv agd. czasami mają fajne promocje jak kupujesz więcej niż jedną rzecz, także może to Ci wyjść całkiem tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o odkurzacz to zdecydowanie warto rozważyć zakup irobota;) Ja mam roombę i3, jego zakup to był strzał w dziesiątkę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam żelazko Braun TexStyle 9, ma automatyczny dobór temperatury w zależności od prasowanej tkaniny :D Nie trzeba myślec o tym, co ustawić. Tu masz raking: https://najlepszy-ranking.pl/zelazka-z-automatycznym-doborem-temperatury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja mam podobny problem. Potrzebuję dobrego żelazka, a najlepiej żeby każdy napisał które poleca oraz dlaczego i na tej postawie stworzę Żelazko parowe ranking Na pewno każdemu przyda się taka lista :) Czekam na odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

dobry i tani projekt domu (16 odpowiedzi)

gdzie najlepiej kupić lub zamówic projekt domu? macie jakieś doświadczenia i wskazówki?

Przeprowadzki (40 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

do góry