Widok

Aplikacja ms teams

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może mi pomóc bo nie mogę założyć dziecku aplikacji teams. Mam dostęp do dziennika elektronicznego. Ściągnęłam apl na tele próbowałam pobrać w kompie stacjo a mimo to pisze ze brak dostępu podaj meila założonego w szkole lub pisze ze nikt mnie nie zaprosil do teams... A w poniedz syn ma mieć naukę z Panią poprzez te aplikacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nalezy założyć maila osobnego dla dziecka ( np. na google, adres mailowy jest podpiety pod adres rodzica), nastepnie podac tego maila nauczycielce, który podepnie ten adres mailowy pod TEams, wówczas będzie można się tam zalogowac. Hasło przyjdzie na tego nowego maila dziecka.
Ściagamy aplikację i dalej powinna być instrukcja na stronie szkoły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Pani serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej szkole dzieci dostały od nas- wychowawców maile i hasła. Warto skontaktować się z wychowawcą- pomoże i poprowadzi :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Wychowawczyni podała gdzie się zalogować, jaki jest login i hasło i tyle. Nic nie trzeba było pobierać, instalować i kombinować. O dziwo gładko poszło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kurcze może ktoś podpowie jak korzystać z teamsa na tablecie. Ściągnęłam aplikacje ale dla mnie to jakiś kosmos. Nie mogę się tam zalogować. W tym samym czasie drugie dziecko będzie korzystało z laptopa a na tablecie nic nie mogę zrobić. Od razu wywala i prosi o jakieś dziwne hasło Microsoft.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba się zalogować kontem dziecka,trzeba było takie założyć i podać wychowawcy ,to podepnie pod TEAMSy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

do góry