JW - opinia
Brak klimatyzacji!!!!. Przy upałach na dworze w Aptece jest nawet jeszcze...
Brak klimatyzacji!!!!. Przy upałach na dworze w Aptece jest nawet jeszcze...
-
ostatnia odp. 5 lat temu
dodano: 18 czerwca 2021