Widok

Aqua Aerobic Jest strasznie fajny.

Aqua Aerobic Jest strasznie fajny. Można chodzić do samego końca, ale to zależy od samopoczucia. Woda cieplutka i ozonowana. Ten basen słynie z zajęć. Bardzo lubiłam trochę się poruszać (stoi się w wodzie do ramion)....prawda od pewnego momentu są ćwiczenia na głębszej wodzie, ale możesz je także ćwiczyć na płytkiej. Ja chodzę na wodny aerobik i tam chodzi mnóstwo kobiet, które nie potrafią pływać, ale za to sobie ćwiczą, a efekty są naprawdę rewelacyjne...

...super się bawię na zajęciach. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez aerobiku.To wciąga i to bardzo. Tak wiec nie zwlekajcie z ta decyzja i...tez świetnie się bawicie.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
o co chodzi z tym : "można chodzić do samego końca" ?..i też świetnie się bawcie -powinno być, Nowalia , rozumiem, późna pora ... i trochę drinów za dużo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
znowu coś "STRASZNIE" fajnego ..albo coś jest STRASZNE, albo FAJNE, tak naprawdę poziom zajęć jest naprawdę straszny ... instruktorka ??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Pozdro / Okta no tego już nie trzeba komentować , to się nazywa : " Przybetonić na MAXA "

Gościu Nie PIJ , bo Ci szkodzi / martwimy się o Ciebie szczególnie przed EGZAMINAMI ;))
Kolesie z AWF-u
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj boli konkurencje , boli ......

U argonautów pełno ludzi , a ukonkurencji PUSTKI ;))

Filmiki nie tylko dala Konkurencji :

http://www.argonaut.gda.pl/filmy/HydroFitness_AquaFitnessYvetteDobroczekWGdanskuTrojmiastoAquaAerobikFitnessBaseny.php#start
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry