Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kosmateus - opinia Odkąd odkryłem to miejsce jestem w nim przynajmniej raz w tygodniu :) Duży...
~Kosmateus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Przemek - opinia wątek zamknięty Super hurtownia jeśli czegoś nie dostaniesz to możesz umówić się ze ci...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

Aquapet to raj dla akwarystów! wątek zamknięty Akwaria, rybki, krewetki, ślimaki, roślinki, oświetlenie, filtry, skały,...
~Mariusz Maj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

sklep dla każdego pasjonata wątek zamknięty Witam . Jestem akwarystą z ponad trzydziestoletnim stażem i zawsze kiedy...
~Adam K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Witam,ostatnio zakupilem pare rybek.Niestety ktoras z nich byla chora.Teraz...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Pozdro wątek zamknięty Pozdrawiam stara ekipe z GDANSKIEGO Okazu:) echhh to były czasy moglismy...
~Art
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

super wątek zamknięty Często tam zaglądam, z właścicielem zawsze można porozmawiać i dowiedzieć się...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Akwarystyczne Niebo wątek zamknięty Najwiekszy wybor ryb i roslin jaki widzialem, wspaniale okazy i przystepne...
~pumeks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

polecame wątek zamknięty kupiłem Baniak 300l z dostawą do domu w cenie, cena rewelacja, rybek sporo....
~puchaty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Disneyland dla akwarystów wątek zamknięty Świetna oferta, zdrowe rybki, ceny najlepsze w trójmieście. Wspaniałe...
~Olka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Najlepszy sklep akwarystyczny w Gdyni wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i pomocna. Szeroka gama ryb, roślin i akcesoriów....
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

aquafish - opinia wątek zamknięty milo, tanio i profesjonalnie. zdecydowanie polecam
~aquafish
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

obsługa różna wątek zamknięty Właśnie są jakieś nowe osoby w obsłudze i dziewczyna chyba się wyrwała z...
~blady
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Rafał - opinia wątek zamknięty Profesionalna opsługa brak zastrzezen , najnisze ceny w trojmiescie
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

snajper - opinia wątek zamknięty Witam. Najlepszy sklep w Trójmieście. Ceny konkurencyjne, rybki zdrowe i...
~snajper
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Świetny sklep wątek zamknięty Bardzo polecam ten sklep - rewelacyjny wybór rybek i roślin. Bardzo miła i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Olga - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Byłam zawiedziona akwarystyką w trójmieście dopóki tam...
~Olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Super, super i jeszcze raz super wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam!!! Duże sklepy typu Karina nie umywają się do tej...
~Kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Solidna hurtownia !!! wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa. Krewetki są zdrowe oraz ładnie wybarwione. Zdecydowanie...
~Dawid Prudziłko
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry