Widok

Aquasfera

Reda Temat dostępny też na forum:
Zlokalizowany w Redzie kompleks to jedna z ciekawszych propozycji na rynku deweloperskim. Nieczęsto powstaje bowiem osiedle mieszkaniowe z... aquaparkiem, a nawet szerzej: bogatą strefą rekreacyjną, w której poza kompleksem basenów, saun, wodnych atrakcji i SPA powstał klub fitness, sala do squasha oraz pub z bowlingiem. Dla mieszkańców Aquasfery wszystkie te atrakcje są dostępne bez wychodzenia na zewnątrz. Mogą oni wybierać wśród mieszkań i apartamentów zlokalizowanych w jednym z ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedle bez aquaparku

Witam,

przecież tam nie będzie żadnego aquaparku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 39

Już prawie...

Do końca tego roku skończą budowę aqua parku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aquapark jest. Jeden z lepszych w calej europie!

Juz jest zazdrosniku. Najwiekszy i najatrakcyjniejszy aquapark w Polsce bo gdzie indziej mozna plywac z rekinami? I ktory aquapark w polsce kosztowal tyle to co ten w Redzie czyli 80 mln? Do tego jest tam oceonarium i inne atrakcje. Choc z tymi sklepami mogli sobie darowac mogli jeszcze bardziej rozbudowac np. Oceonarium. Tylko alma ok i kwariarnie a reszta to tylko marnowanie miejsca. I tak ludzie beda jezdzic do riviery albo galerii baltyckiej lub tez nowo powstalej galerii w gdasku metropolia ( obok baltyckiej ) do aqua beda jezdzili tylko do aquaparku i oceonarium. Sklepy na serio szkoda miejsca.. szkoda ze nie poswiecili tego miejsca na rozbudowanie oceonarium. Jak juz zrobili aquapark z prawdziwego zdarzenia to mogli tez oceonarium. No ale i tak w Redzie jest bez porownania lepsze od tego w Gdyni. W gdynskim szkoda mi tych stworzen.. w tak ciasnych warunkach zyja.. skandal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mialo byc w Gdansku. Mala literowka. Pisze z tel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko, żeby w końcu ten Aquapark zaczeli budować

albo chociaż zwykły basen... ale żeby coś tam było dla ludu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lampy uliczne na OSIEDLU PRZY MŁYNIE

Mam pytanie do wszystkich którzy mieszkają na tym osiedlu, dotyczy ul. Młyńskiej i na rondzie przy Fenikowskiego. Od kilku tygodni nie palą się lampy na tych ulicach - tz. 2 dni nie palą , innego dnia nie palą się tak ze 2 - 3 godz. , innego dnia normalnie działają. Dziś w nocy znowu się nie paliły - czy nikt tego nie widzi ,wystarczą 1 - 2 telefony w odpowiednie miejsce , totalna znieczulica mieszkańców by to zgłosili , ciemno jak w d... no chyba że wam tak wygodnie. Tylko nie płaczcie potem że wam
znowu samochody giną .
Miłych wieczorów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dla ludu to budowano za komunizmu, teraz buduje się dla zysku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesująca inwestycja

Do puki moi znajomi nie kupili mieszkania i się tam nie wprowadzili nic nie wiedziałem o tej inwestycji. Dziś poważnie sam rozważam zakup mieszkania na tym osiedlu.

Bardzo ciekawa architektura, w pobliżu znajdują się SKM, Auchan, szkoły, przychodnia, lidl, biedronka i inne usługi.

Do pełni szczęścia brakuje drogi pozwalającej wyjechać z osiedla w kierunku Gdyni bez wjazdu na krajową 6. z tego co wiem droga ma się w ciągu 2 lat pojawić, ale puki co odejmuję 1 pkt za infrastrukturę.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
Do kogo????? Pisze się "dopóki".
Poza tym ja na osiedlu Semeko wynajmuję mieszkanie i wiem jedno. Nigdy tu nic nie kupię. Jak to w ogóle mozliwe, że 7 lat po wybudowaniu osiedla w mieszkaniu, które wynajmuję nadal pękają ściany? Budynek powinien osiadać 2 lata, nie 7!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
To po kij wynajmujesz...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziecko,naucz sie najpierw pisac poprawnie,potem sie wypowiadaj...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osoba, która w tak zdecydowany sposób wyraża swoje oburzenie dotyczące nieprzestrzegania zasad gramatyki i jednocześnie sama nie stosuje zasad interpunkcji i pisze bez polskich znaków jest co najmniej....delikatnie mówiąc, hipokrytą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawa architektura?

Dewastacja przestrzeni publicznej. Beznadziejne blokowisko. Brakuje jeszcze falowca...

Lidl i biedronka... to rzeczywiście wielki atut. Przy takich przykładach można jedynie spuścić zasłonę miłosierdzia.

Reda to generalnie brzydkie miasto, a w ostatnich latach brzydota przybiera na sile.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Doba rzecz

Całkiem niezła inwestycja, podoba mi sie stosunek ceny do jakości, szkoda ze nie można takich cen utrzymać w centrum Sopotu ;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

masakra

mieszkam na osiedlu semeko niedaleko tej wielkiej inwestycji i rozwazam przeprowadzke nic tu sie nie dzieje z dzieckiem nie ma gdzie pojsc zadnego parku blisko place zabaw bieda starszna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Park

A ja mieszkam w Reda Park - niby park jest - ale robi za miejsce, gdzie przesiaduje podejrzany element drac sie nocami, potem pare dni zalegaja smieci po ich "imprezkach" a do tego stezenie kup jest powalajace. Niestety ale wyglad domow i osiedla nie idzie w parze z kultura mieszkancow... A teraz smialo - dowalajce komentarze i zwyzywajcie mnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
błędne myślenie. Nigdzie nie ma wszystkiego. Inna sprawa, jeśli masz grubą gotówkę (nie mówię tu o 500tys zł ciurlików) to możesz sobie wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opłaty eksploatacyjne

A skoro strefa rekreacyjna należeć będzie do osiedla, to za jej utrzymanie płacić będż zapewne właściciele mieszkań. Czy ktoś zdaje sobie sprawę z wysokości opłat miesięcznych z tym związanych? Prawdopodobnie nawet podzielone odpowiednio na każde mieszkanie, będą dotkliwe dla właścicieli lokali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Aqua sfera

Przyglądam się tej inwestycji,i przyglądam, ale odnoszę wrażenie ,że jak zwykle deweloper na małej powierzchni chciał "upchnąć jak największą liczbę mieszkań bo za to duża kasa idzie. Nie są takie niskie ceny bo w skupisku ludzi/dawne komunistyczne mrówkowce/ mieszkania to : tylko gołe ściany,beton,miejsca na drzwi...do tego należy doliczyć wykończenie na kolejne skromnie 30 tys. Jesteśmy chyba jedynym krajem gdzie odwala się taką bidę .Na całym świecie mieszkania są budowane i wykańczane /pięknie, gustownie/pod klucz.Tam się ogląda piękne mieszkania a tutaj gołe mury,beton i wyobrażnia- co to ja nie zrobię.Te niby okręty ok.pomysł dobry powinny skupiać w okół siebie wszystko co ludziom potrzebne to powinno być mini miasteczko!!!Galeria handlowa/mini/,np.na dwóch piętrach,multi kino...kilka restauracji,lodziarni.pocztę ,banki,...a dookoła przepiękne zielone ogrody nawet na piętrach czy też dachu.A dach płaski,pusty>>>Tak ,tak ..się teraz w świecie zagospodarowuje takie molochy.A tutaj kilka drzewek, mini placyk dla dzieci....I radżcie sobie sami. Deweloper rączki umywa....wszystko jest: piszą deweloperzy ale dookoła np.w Rumii- galeria, piękna plaża w Rewie/5km/...gdzieś Auchan, podjeż sobie 10 min.Nie ,nie!!!! nie tak to powinno wyglądać, takie osiedle na miarę XXI wieku chyba się nie zdecyduję- kupię mniejsze ale w Sopocie,tam wszystko w zasięgu ręki,spacerkiem....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

paczanie na rekiny przez przeźroczystą zjeżdżalnię

próżność ludzka nie zna granic..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry