Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
... - ocena Obsługa na wysokim poziomie tanio szybko i skutecznie bardzo polecam
~...
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Juliusz - opinia wątek zamknięty Spoko warsztat, jak ustalone tak zrobione. Szybko i na czas. Polecam
~Juliusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Waldek - opinia wątek zamknięty Wymieniałem przewody hamulcowe w moim aucie warsztat Arauto spisał się,...
~Waldek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Obsługa w tym warsztacie jest bardzo przyjazna i kompetentna. Naprawa ok....
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Całkiem szybka naprawa wątek zamknięty Serdecznie polecam ten warsztat. Warty polecenia panowie szybko spirali się z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Para wątek zamknięty Zaprowadzilismy do nich samochód na wymianę oleju i na przegląd. Powiedzieli...
~Para
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Napinacz wątek zamknięty Miałem problem z głośną praca silnika w moim Fordzie Focusie. Przyjechalem do...
~Kewin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Po pierwsze nalezy powiedziec że konkretnie i rzeczowo. Od samego początku da...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Remont 2.0 tfsi wątek zamknięty Ponad rok temu remontowałem tutaj silnik 2.0tfsi w moim passacie. Dziś...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Warsztat z pasją i wiedzą wątek zamknięty Skorzystalem pierwszy raz z uslug tego warsztatu, z polecenia znajomego i to...
~Heniu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Wielki zawód wątek zamknięty Niestety nie polecam tego serwisu. W styczniu wymieniłam za diagnoza...
~Rsz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Szybko i konkretnie wątek zamknięty Szybka i fachowa obsługa. Samochód poczekał 2 dni w kolejce do "kanału", jak...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

uciekac!!!! wątek zamknięty Nie polecam z całego serca jak kolega wyzej opisał zero kultury...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Naprawa mojego samochodu była bardzo droga wątek zamknięty Naprawa mojego samochodu była bardzo droga bo kosztowała tyłe ile proponował...
~Robert Winnicki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Stały klient wątek zamknięty Właściciel ma dobre podejście do klienta, potrafi doradzić, widać pasje i...
~P
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Zadowolona klientka wątek zamknięty Polecam wszystkim tym, którzy mają kłopot z autem a inni mechanicy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Szybka naprawa wątek zamknięty Polecam wszystkim ten warsztat, doskonały kontakt, suuper doradzają. Polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Super warsztat wątek zamknięty Polecam ten warsztat, super kontakt, szybka naprawa. Polceam
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Tyle dobrych opinii na internecie, a my jesteśmy zawiedzeni wątek zamknięty Skorzystaliśmy z tego warsztatu z polecenia. I bardzo się zawiedliśmy....
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Polecam wątek zamknięty Robię u nich auta już od jakiegoś czasu, m.in. był wykonany kapitalny remont...
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry