Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zyta - opinia wątek zamknięty Kapitalny remont kawalerki. Bardzo dobry kontakt. Rzetelne informowanie o...
~Zyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Zyta - opinia wątek zamknięty Kapitalny remont kawalerki. Bardzo dobry kontakt. Rzetelne informowanie o...
~Zyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Magdalena Wójcik - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pracownię Architecto. Współpraca z Panią Joanną Manturewicz...
~Magdalena Wójcik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Wojt - opinia wątek zamknięty Polecam usługi pracowni Architecto. Pani Joanna miała u nas mnostwo pracy...
~Wojt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Marlena - opinia wątek zamknięty Korzystałam już kilka razy z usług Pani Joanny a wiec w pełni zadowolony...
~Marlena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam Panie z Architecto, doświadczenie, zaangażowanie widać na każdym...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Grzegorz Ś. - opinia wątek zamknięty Chciałem bardzo podziękować Joannie z Architecto za zaprojektowanie otwartej...
~Grzegorz Ś.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Wspaniała Pani Joanna z firmy Architecto zaprojektowała nam sypialnie marzeń!...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

Izabela - opinia wątek zamknięty Współpraca z pracownią Architecto przebiegła bezproblemowo. W szczególności...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedziałem, że mam do czynienia z...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Wanda - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Aranżacja trafiona pod każdym względem. Terminowość,...
~Wanda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

Helena - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm usług. Bardzo dobry kontakt z...
~Helena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Firma Architecto z Gdańska zaprojektowała nam wystrój mieszkania. Jest to...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Michal - opinia wątek zamknięty Jestem fanem Architecto! Skorzystałem z usługi projektu wnętrza. W pierwszym...
~Michal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Profesjolnie! Terminowo! Super:) wątek zamknięty Pracowni Projektowej "Architecto" wykonała dla nas projekt aranżacji...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Nie spodziewaliśmy się takiego efektu wątek zamknięty Współpracę z firmą Architecto" cenimy sobie za to , że : - przedstawiła nam...
~KiS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Polecamy! wątek zamknięty Powierzyliśmy Paniom z Architecto aranżację naszego pierwszego wspólnego...
~Renata & Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Elastyczność i profesjonalizm wątek zamknięty Panie z pracowni Architecto dokładnie badają potrzeby klienta a następnie na...
~koku
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. wątek zamknięty "Współpraca z dziewczynami z Architecto to czysta przyjemność. Jestem bardzo...
~J.J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry