Widok

Architekt i namiary na dobrą ekipę remontową!!! Proszę pomóżcie!

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich.
Niestety przede mną remont mieszkania, remont kapitalny. Strach myśleć, nie wiemy jak to wszystko ugryżć. Proszę o namiary na dobrego i niedrogiego projektanta wnetrz bo bez pomocy fachowca się raczej nie obejdzie. Ile moze kosztować projekt 63m mieszkania? Cena od metra? Nie mam zielonego pojęcia. Kolejna sprawa to dobrzy fachowcy, uczciwi, sprawnie, będący na czasie. Proszę jesli ktoś moze kogoś nam polecić bedziemy wdzięczni. Dziekuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
512-588-177
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
remonty 512-588-177
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za nr a coś więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
remonty ,wykończenia wnętrz 501-022-055
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dziekuje a czy ta osoba lub firma zajmuje sie też robieniem zabudowy kuchennej na wymiar ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zabudowę może zrobić współpracujący stolarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdjecia wykonywanych prac moge wyslac na email.mallukas@wp.pl,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.
Miesiąc temu zakończyliśmy remont mieszkania na przymorzu. Co do architektów to przyznam Ci szczerze,że jest niewielu którzy potrafią wykonać swoją pracę fachowo i bez uwag a dobrzy się cenią więc pozostaje Ci mozolne poszukiwanie.
Ekipę wybraliśmy z polecenia znajomych, firma kilku osobowa i bardzo ogarnięta jeśli chodzi o wszystkie nowinki i rozwiązania. Na wstępie otrzymaliśmy rabaty wykonawcy na materiały, oszczędność około15% w stosunku do cen z marketów budowlanych.
Nasza rola w którymś momencie ograniczyła się jedynie do odbioru etapów prac i rozliczeń, całą resztą zajmował się szef firmy.
Firma D.D. numer 514351061 - P. Daniel.
W razie gdybyś dzwonił powołaj się na Klaudię z Dąbrowszczaków.
Jedyny problem to terminy. Z tego co się orientuję chłopaki cieszą się sporym zainteresowaniem ale może warto spróbować i zaklepać ich.
Jednym z nielicznych warunków współpracy była umowa, bez niej nawet nie przystępują do pracy( po kilku spotkaniach i bliższym poznaniu wywnioskowałam,że chyba się kiedyś przejechali na jakimś kliencie stąd takie podejście). Oprócz dobrze wykonanej pracy następnym plusem jest dostępność, raz zdarzyło mi się dzwonić do P. Daniela po 21 bo miałam kilka uwag do projektu, bez problemu odebrał i na spokojnie wszystkie sprawy omówiliśmy.
Powodzenia w remoncie
Kludynka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brdzo Ci dziękuję za wszsytkie informacje, powiedz mi jeszcze jaki jest średni koszt takiego remontu i ile zapłacilaś tym fachowcom?
Nie wiem na jaką kwote sie przygotowac.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do p. Klaudii K. - to wygląda jak tekst pisany na zamówienie.

Wspomniana firma to jedna wielka improwizacja. Ludzie przypadkowi, brani z ogłoszeń do pojedynczych zleceń.

Niesłowni i nie fachowi. Umowa spisana, jednak notorycznie łamane ustalenia, bo zawsze było jakieś wytłumaczenie.

Jakby tego było mało opóźnili się dwa tygodnie z terimnem.
Zerwałbym umowę i podziękował, ale musiałem się przeprowadzić do końca miesiąca i nie było czasu na szukanie innej ekipy.

Łazienka do poprawki, bo ciekło spod brodzika - zamontowany niezgodnie ze sztuką.

Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,

jesteśmy młodym zespołem projektantów
proszę o kontakt w celu przedstawienia oferty.
zapraszamy do współpracy
nordarchitekci@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje mieszkanko wykańczała świetna firma, 3 bardzo kulturalnych panów, łazienka wg projektu wyszła ślicznie, mogę wysłać fotki, zrobili też solidne zabudowy
tu jest link do nich
http://panoramafirm.pl/reda/budikaz_uslugi_remontowo_wykonczeniowe-amodhs_jhh.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje serdecznie, rozwazam wszystkie opcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o te fotki na adres kacha830@op.pl dziękuje z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

jestem architektem wnętrz, współpracuję też z wykonawcami. Proszę o podanie mejla lub wiadomość prywatną na trojmiasto.pl , chętnie prześlę portfolio do wglądu oraz orientacyjny cennik prac projektowych. Teraz jest "gorący okres" jeśli chodzi o remonty, nie wiem jak bardzo się Panu/Pani spieszy- obecnie najbliższy wolny termin rozpoczęcia przeze mnie ewentualnych prac projektowych to koniec listopada/początek grudnia.

Pozdrawiam,
Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o portfolio na adres kacha830@op.pl
dziękuję i pozdrawiam
KS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
proszę o przesłanie portfolio i cennika na adres yawe@o2.pl
Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam firmę T&J Project 501-312-500. Oferują pełne wykończenie wnętrz oraz meble na wymiar i szafy Indeco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tomaszjasinski.net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kozikowska.com.pl
Telefon chyba jest na stronie ,bo nie mam juz go niestety w telefonie,mieszkanie wyszło super. Marcin Więcek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.glazurnicy.pl/potrzebny_glazurnik.html/u/7348
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.glazurnicy.pl/potrzebny_glazurnik.html/u/7348
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alaisa, prosze o portfolio oraz Twoj orientacyjny cennik prac projektowych na kamiku1@o2.pl

Dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Ja już kiedyś polecałem panią architekt i nie chcę spamować. Mi wnętrza zrobiła bardzo fajnie i jak chcesz to mogę napisać ci na prv maila.
Zgadzam się w 100%, że dobrych architektów jest bardzo mało. Moi znajomi robili remont z panem arch. i nie dość że efekt marny to jeszcze zapłacili za niego jak za zboże. Dodam, że w czasie robienia projektu tez mieli niezłe przejścia(Nie odbieranie telefonów to norma, błedy w zamówieniu..)! Przepraszam ale jestem świeżo po odwiedzinach u nich i rozmowie i jeszcze ze mnie nie zeszły emocje- musiałem się wygadać ;-)
Całe szczęście, że mi się jakoś udało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Znam dobrą 3osobową ekipę remontową, która mi robiła generalny remont według mojego projektu i jestem bardzo zadowolona! :) Jeśli chcesz na nich namiary podaj maila i wyślę :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy przeprowadzałam remont we własnym domu, sprawdzałam w internecie różne oferty.
Znalazłam dobrego fachowca w serwisie http://www.ktozbuduje.pl
Może i Ty znajdziesz tam swojego fachowca.
Mam nadzieję, że pomogłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy wykańczaniu domu nie korzystaliśmy z żadnych architektów i powiem tak jak jest dobry fachowiec to doradzi i pomoże... Polecam pana Romana 501-012-180 zawsze dobrze doradza i pomaga, i jest dobrym fachowcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja za zaprojektowanie mieszkania 82m zaplacilem 6000 pln. nie wiem czy to duzo czy nie ale sam wielu pomyslow bym nie wcielil w zycie bo albo bym nie pomyslal o nich albo nie wiedzial, ze tak mozna. jeden wydatek a mieszkanie na lata. poza tym uwazam, ze jak poleci Ci cos architekt to pozniej poszukaj tych samych elementow wyposazenia w internecie. mozesz zaoszczedzic do 50% cen obowiazujacych w sklepach w 3miescie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i zapewne zainteresuje Ciebie ile wziela firma remontowa. dalem 20,000 za zrobienie wszystkiego. od ulozenia podlog poprzez przerobki elektryczne, sufity podwieszane, dodatkowe scianki, hydraukiczne, malowanie, cekolowanie, zrobienie lazienki, itd itd. Materialy po mojej stronie a cala robocizna w 20 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firme Andrex
http://www.andrex-gdansk.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ekipami teraz ciężko bywa, bo poumawiani na pare tyg wprzód ;) a architektów jak szukasz, to może w panoramie firm zerknij? Tam będziesz miał całą ich listę i możesz porównać oferty i poczytać opinie o nich. ja ze 2 lata temu szukałem i własnie w pfce znalazłem i byłem zadowolony. Zadzwoniłem wtedy do kilku z najlepszymi opiniami i porównałem ceny po prostu. A jeszcze z doświadczenia ci powiem, że jak architekt będzie się godził na wszystkie twoje propozycje to uciekaj od niego czym prędzej, bo znaczy to ze chce tylko kase zgarnąć a nie mysli o funkcjonalności. Mam nadzieje ze pomogłem ;) powodzenia w szukaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ekipe remotnową - Ryszard Fabian Duszyński Wrzeszczańska 27

tel 790204060
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy to wnętrze ma być wykonane wraz z meblami, czy tylko chodzi o ściany wykończenie, podłogi itp. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bardzo dobrego architekta http://tratwa.org.pl/dokladny-projekt-domku/ będziesz zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

do góry